La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

0

Z jednej strony jego wejście do pierwszej drużyny w takim stylu to błogoslawieństwo sportowe i marketingowe, a z drugiej strony w przyszłości może się okazać, że Messi przy nim był promocja. Do tego 2030 myślę spokojnie go zatrzymamy bo to będzie korzystne dla wszystkich stron, ale co będzie później będzie mocno zależne od pozycji sportowej i ekonomicznej Barcelony.
twitter.com/_BarcaInfo/status/1840662206133776442

0

@ViscaelBarca2007 Yamal to taki typ gracza na którego trzeba dużo wydawać bo to się po prostu opłaca pod każdym względem.

0

@Kondziubarca co do tego wątpliwości nie mam. Jedyne co mnie zastanawia czy Barcelona będzie w stanie to przyszłościowo udźwignąć i czy zbuduje mu drużynę na miarę jego talentu jak miał Messi bo taki gracz musi co roku być faworytem w walce o wszystko. Za kilka lat się przekonamy.

0

@ViscaelBarca2007 jesli Ci mlodzi ktorzy wchodza do gry u nas okażą się koksami to może się okazać że tych grubych zakupów może nie być aż tak wiele potrzebnych (np temat 9 za 1/2 lata po odejsciu Lewego) - ale tak trzeba bedzie oplacac Yamala i zapewnic mu konkurencyjny zespół jak piszesz

0

@ViscaelBarca2007 Na pewno na duży plus dla Barcelony działa to że taką mocną podstawe zespołu przez najbliższe wiele lat będą tworzyć jego dobre ziomki czyli Pedri, Cubarsi, Gavi, Bernal a jeszcze jak mu faktycznie kupią tego Williamsa to tym bardziej ;p
Ale tak jak mówisz musi to być ogarnięte i przede wszystkim trenerzy poważni w przyszłości, a nie jakieś Setieny.

0

@mekston Na to liczę. Może trochę zbyt agresywne wprowadzanie z potrzeby i kontuzje młodych narazie trochę nam też utrudniają życie, ale wierzę, że jeszcze się wszystko wyprostuje. W każdym razie mamy jeszcze kilka lat na ogarnięcie tematu.

@Kondziubarca z ziomkami się może zobaczyć w kadrze czy na wakacjach zgadać. To jest sprawa, któraś tam na liście priorytetów. Z resztą jak sam zauważyłeś już ma ich sporo w naszej kadrze. Lamine też będzie dojrzewał i jego cele będą rosły oraz zmieniały się priorytety bo narazie to była/jest zabawa, ale na pewno będzie chciał zbudować własną marke/historie. Wynagrodzenie i konkurencyjny zespół. To się liczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?