La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

2

Co do Neymara to pamiętam że rok temu we wrześniu pojawiła się informacja że Barca dogadała się z nim na transfer w 2025 roku i coś mi się wydaje że znowu czeka nas mocna saga transferowa z tym związana w przyszłym roku XD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

0

@Kondziubarca Jakby chciał przyjść grać za darmo, to byłbym na tak ;-) tylko pytanie jest jedno, w jakiej jest formie fawelarz ;D

0

@Lionel_Messi10 I po co nam emeryt który jest wiecznie połamany?
@Kondziubarca Trzeba się przemęczyć bo on tu nie trafi! Nie jeżeli Flick jest trenerem

0

@Kgorecki2500 Jak jest w formie to jest dzikiem w huk, jakby chciał zagrać za darmo to byłbym na tak.

0

@Lionel_Messi10 Słowo kluczowe - jak jest w formie. Lroblem, że on już nigdy "w formie" nie będzie i łamie się częściej niż emeryt

1

@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 Wszystko zależy od tego czy Laporta będzie chciał tego ruchu, jeśli będzie chciał to znając go ściągnie tego Neymara na rok.
Zobaczymy ale na pewno Romero może się szykować na gruby zarobek przy tej sadze xd

1

@Kondziubarca Będzie ciekawie ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?