La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

0

Ciesze się że w końcu będę mógł zagłosować na kogoś z czystym sumieniem(Sławomir Mentzen)

0

@Trojanek23 Dlaczego według ciebie jest to dobry kandydat na prezydenta Polski?

@Bobo25 @Luciano99 a wy Panowie, na kogo będziecie głosować?

3

@Trojanek23 Ty też jesteś z tych co wyciągnęli za późno? ;)))

5

@Trojanek23 Chyba cię cycki swędzą

0

@Luciano99 pewnie będzie Trzaskowski i ktoś z PiSu,więc wybór jest prosty

0

@Arden dlatego że nie jest z PiSu ani Po.To mi wystarczy plus, zdecydowanie mam podobne poglądy do niego

2

@Trojanek23 ale dlaczego właściwe Mentzen a nie Bosak? Chociaż daleko mi do takich poglądów to mogę stwierdzić, że Bosak podoba mi się jako polityk. Dobrze wypada na żywo, jest inteligentny. Nie przesadnie kontrowersyjny. Mentzena źle się nawet słucha. Już nie mówię o tym że pieprzy tyle wydaje jakieś dziwne dźwięki jak mówi. Jakby był zapowietrzony. Nie chciałbym takiego prezydenta.

1

@capricornusjrk Trzeba o to spytać delegacji Konfederacji.Mentzen, szczególnie źle wygląda w sytuacji defensywnej..

1

@capricornusjrk bo Bosak stwierdził że większe szansę na zwycięstwo będzie w 2030 niż teraz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?