La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 912 Culés

konto usunięte

0

Nie wiem dlaczego macie pretensje do zawodników że symulują kontuzje przed przerwami na kadry.I bardzo dobrze trzeba sobie jakoś radzić z bandyckim metodami UEFY która chce zajeździć piłkarzy tylko po to żeby zarobić.Lepiej że tacy piłkarze sobie odpoczną a nie będą grali jakieś śmieciowe mecze a później się kończy aceleami i innymi wieloma kontuzjami

2

@Mixtape W sumie to jedyny sposób aby uniknąć tego wirusa Uefa.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 zgadza się nasi też tak powinni robić w pełni to popieram a nie będą łobuzy nam zawodników zajeżdżać

1

@Mixtape Tym bardziej że nawet bez tego tygodnia reprezentacji, będą musieli grać co 3 dni w zasadzie aż do lutego.I to mowa o tych drużynach które trafią do Top8 w fazie ligowej.Co do drużyn które będą musiały grać jeszcze 1/16 finału.Życzę powodzenia! ;)

1

@Mixtape w Hiszpanii to nie przejdzie bo ich wezwą na badania, tak jak kulejącego Yamala

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?