- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
1
La Rambla w większej ilości włączyła dziewczyny to te grają jak ciamajdy…
No ale nic, w lidze też początek słaby a potem się skończyło 163 do 1:)
0
@escarabajo 163:1? O kurka wodna..
0
@FcPortoFan1999 tak bywa.
0
@escarabajo 163 bramki w jedną połowę.To co robią rywalki? Same z nudów wbijają sobie te bramki?
0
@FcPortoFan1999 proszę Cię.
0
@escarabajo O co mnie prosisz?
0
@FcPortoFan1999 o większy dystans. Umiesz?:)
0
@escarabajo Nie potrafię.Ja biorę wszystko na poważnie!
0
@FcPortoFan1999 Bardzo niepotrzebnie:)
0
@escarabajo Potrzebnie.Ja nie czuję humoru!
0
@FcPortoFan1999 jako fan polskiej ligi powinieneś docenić jakie skarby znalazłem:)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14910442#comment-14910442
1
@escarabajo Zazdroszczę takiej kolekcji :)
0
@FcPortoFan1999 nazbierało się:)
1
@escarabajo Pokaźna kolekcja.Zwłaszcza te mecze z takimi drużynami jak Odra czy Amica.Paweł Mogielnicki ze słynnego 90 minut, to np. rok temu we wrześniu sobie skompletował 1000 meczów obejrzanych na Legii.
0
@FcPortoFan1999 wiem, gdzieś mi się rzuciło w oczy. No to trzeba mieć zapał:)
1
@escarabajo I cierpliwość.Od 2002 roku do 2023 na każdym meczu Legii.Czy pandemia, czy sukcesy czy porażki.On i tak tam był.
0
@FcPortoFan1999 tym bardziej szacunek.
0
@escarabajo W sumie nic dziwnego bo tak wiernie prowadzi swój portal od ponad 20 lat.Głównie tam Ekstraklasa jest i cały czas jest spora liczba komentarzy i klików.
1
@FcPortoFan1999 tym bardziej szacunek że ma na to czas. Na portal. Bo wyjazdów też zaliczył od groma.
0
@escarabajo Często odwiedzam ten portal ;)
0
@FcPortoFan1999 wiadomo:)
Ja rzadko, natomiast kiedyś częściej i myślę że się nic nie zmieniło i śmiało możemy stwierdzić że to wciąż najlepszy portal o polskiej piłce.
0
@escarabajo Myślę że wciąż ciekawsze niż Weszło patrząc na sam portal.
0
@FcPortoFan1999 tam nie zaglądam już od lat, ale 90minut to jednak puchary regionalne, niższe ligi, tego chyba na weszło nie ma, tak?
1
@escarabajo Dokładnie tak.