- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
5
Przeglądając jakieś stare rzeczy natknąłem się na segregator ze skarbami. Ja z tych czasów, w których w segregatorze były kartki z króla lwa:)
Niemniej, kiedyś bilety były papierowe, nie aplikacja czy karta kibica, a papierowe. Natrafiłem na swoje bilety na mecze, w tym:
- 36 sztuk biletów na Legię. Najstarsze sezon 2002/2003, a tam:
- 5 razy Lech Poznań
- 3 razy Wisła Kraków, Korona Kielce
- po 2 Pogoń, Zagłębie czy Cracovia, ŁKS,
- ale też takie tuzy jak Amica, Groclin, Odra Wodzisław czy Stal Sanok:D
- do tego: Brondby, Szachtar, Hafnarfjordur, Celtic
Ponadto:
- World Grand Prix siatkówka kobiet 2013: Polska - Japonia i Polska - Niemcy
- Eurobasket 2009 Hiszpania - Wielka Brytania i Słowenia - Serbia
- Mecz piłki ręcznej 2008 Polska - Słowacja
- charytatywny mecz piłkarski Polska - Francja w 2005 roku. Skład Francji: Michel Platini, William Ayache, Luc Sonor, Jean-Pierre Cyprien, Bernard Casoni, Bruno Germain, Bruno Bellone, Patrice Loko, Dominique Rocheteau, Amara Simba, Alain Couriol, Jean Marc Ferratge, Yvon Le Roux, Nicolas Quedec, Pierrick Hiard, Christophe Robert oraz trener Jean Djorkaeff.
skład Polski: Obrońcy: Marek Jóźwiak, Tomasz Korynt, Dariusz Kubicki, Stefan Majewski, Piotr Skrobowski, Marek Świerczewski, Dariusz Wdowczyk, Roman Wójcicki, Władysław Żmuda
Pomocnicy: Zbigniew Boniek, ANdrzej Buncol, Waldemar Matysik, Piotr Świerczewski, Ryszard Tarasiewicz, Jan Urban
Napastnicy: Dariusz Dziekanowski, Andrzej Iwan, Roman Kosecki, Grzegorz Lato, Grzegorz Mielcarski, Andrzej Szarmach
Bramkarze: Józef Młynarczyk, Eugeniusz Cebrat
Trener: Antoni Piechniczek, asystent trenera Krzysztof Pawlak
- plus mecz Reprezentacji Artystów Polskich - Drużyna tvn w 2002 roku.
na pierwszym meczu jakim byłem to mecz Legia - Górnik 0:1 w 1998 roku, wiecie kto wtedy był w pierwszym składzie Legii?:)
niestety nie mogłem znaleźć biletów na Barcelonę:
- ligowy 2:0 z Espanyolem 2011 r.- gole Pique i Iniesta, a w składzie też Leo, VV, Busi, Masche, Villa, Xavi, Pedro czy Abidal, a na ławce Pepula:)
- liga mistrzów 1:0 z Apoelem w 2014r. I tu mam mieszane uczucia... po 1 mega bo pierwszy rząd, więc całe towarzystwo biegało ode mnie kilka metrów. Siedziałem przy narożniku, więc Iniesta, Ney czy Leo byli "na wyciągnięcie ręki", ale po 2 niestety jestem mega zawiedzony, bo to TYLKO 1:0 z takimi paździochami. Wtedy gola strzelił Pique po asyście Leo. Leo, Ney, Xavi, Iniesta, Pique, ter Stegen, ale i nasz kapitan Sergi Roberto czy obecny zawodnik Motoru - Sergi Samper:D
Powiem Wam, że to fajne pamiątki:)
https://zapodaj.net/plik-OwtaDbYIlM
https://zapodaj.net/plik-OhtMAVf3xt
1
@escarabajo Pokaźny zbiór. Ja mam bilety mojego Stomilu Olsztyn z lat 90tych. Jak mecze z Legia czy Wisła.
Pamiętny mecz z Legia 3:3 np. Jak u nas grał Stlwek Czereszewski a u nich Wojtek Kowalczyk. :)
1
@PatrykBarca No sam jestem w szoku, że tyle tego. Później już było na kartę kibica - Napoli czy niedawno Aston Villa.
Tak jak się posprawdza składy to naprawdę starzy jesteśmy:D
Wiesz o kogo pytam jeśli chodzi o mecz z Górnikiem w 1998?:)
1
@escarabajo O naszego byłego kolegę z forum?
A kogo widziałeś z Barcy na żywo?
0
@PatrykBarca Tak, właśnie on:) W pierwszym składzie Legii.
No masz tu wypisanych tych którzy między innymi zagrali:
- ligowy 2:0 z Espanyolem 2011 r.- gole Pique i Iniesta, a w składzie też Leo, VV, Busi, Masche, Villa, Xavi, Pedro czy Abidal, a na ławce Pepula:)
- liga mistrzów 1:0 z Apoelem w 2014r. I tu mam mieszane uczucia... po 1 mega bo pierwszy rząd, więc całe towarzystwo biegało ode mnie kilka metrów. Siedziałem przy narożniku, więc Iniesta, Ney czy Leo byli "na wyciągnięcie ręki", ale po 2 niestety jestem mega zawiedzony, bo to TYLKO 1:0 z takimi paździochami. Wtedy gola strzelił Pique po asyście Leo. Leo, Ney, Xavi, Iniesta, Pique, ter Stegen, ale i nasz kapitan Sergi Roberto czy obecny zawodnik Motoru - Sergi Samper:D.
Zrobiłem sobie "selfie" z Iniestą, który akurat wykonywał rzut rożny, a siedziałem przy samym narożniku, tylko pas dla fotoreportrów mnie dzielił, ale tak to poza nim cała reszta, ale już nieuwiecznione. Ney, Leo, Iniesta. Na tym pierwszym meczu to siedziałem wysoko, więc "widziałem na żywo" to ciężko powiedzieć:)