- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1246 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1246 Culés
7
Szanuje, normalny kibic który nie jest zaślepiony i mówi po prostu prawde.
1
@Arden
Spotykasz tak niesamowitego sportowca jak Rafael Nadal, prawdopodobnie nie zamienisz już nigdy z nim ani jednego słowa, masz okazję jedyną w życiu, więc co robisz? Zadajesz pytanie "Messi czy Ronaldo". Niektórzy ludzie to stan umysłu. I niby masz prawo, bo przecież człowiek ma wolną wolę i może pytać o co chce, ale i tak tego nie rozumiem.
0
@NeroTFP1 A Ty jakie pytanie byś zadał? Bo ja pewnie byłbym w szoku i nic nie powiedział :D albo właśnie palnal jakąś głupotę
0
@Marian_Pazdzioch
No w zasadzie trudno mi się zastanowić, jakie pytanie zadać. Może zapytałbym go o to, co powiedziałby wszystkim tym, którzy marzą o tym, by dokonywać wielkich rzeczy, ale nie wierzą w siebie? Pewnie życzyłbym mu zdrowia i podziękował za te wszystkie emocje, których mi dostarczył :P
2
@NeroTFP1 Oklepane pytanie, pewnie odpowiedziałby formułką w stylu 'nie poddawajcie się, uczcie się na błędach, pracujcie ciężko, uwierzcie w siebie i nie słuchajcie hejterów, pozdro', o ile miałby czas, bo widać że chyba się spieszył na filmiku, równie dobrze móglby odpowiedzieć 'just do it' i odpalić wroty. Nie wspominając o tym, że nie każdy kto robi sobie fote z Nadalem, musi być wielkim fanem Tenisa, o ile w ogóle nim jest, może bardziej interesują się piłką i byli ciekawi co na ten temat ma do powiedzenia Rafa.
1
@Arden i tam jeden już mówi takim wkurzonym głosem "Ronaldo". Pewnie w tym momencie przestał być fanem Nadala :D