- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1076 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1076 Culés
3
Kwalifikacje Mistrzostw Świata Azja (wybrane):
Arabia Saudyjska - Japonia 0:2. Wielbłądy przeważały, ale to Samuraje bardziej doświadczeni i 3 punkty zgarnęli. Widzę, że Roberto Mancini trochę miesza z drużynie, już nie tylko zawodnicy z Al Hilla czy Al Nassr, ale z większej ilości klubów. Co do gości to jedną z bramek strzelił Daichi Kamada (Crystal Palace), do tego w składzie Mitoma, Takumi Minamino, Ayase Ueda (Feyenoord), Wataru Endo czy Takefusa Kubo.
Jordania - Korea Południowa 0:2. Sona brak, ale zagrali Min-Jae Kim (Bayern), Kang-In Lee (PSG) czy Hee-Chan Hwang (Wolves).
Australia - Chiny 3:1. Craig Goodwin z golem i asystą, a Jackson Irvine (St. Pauli) z asystą. Piłkarz Bayernu - Nestory Irankunda zmieniony po pierwszej połowie. U gości brak legendy Espanyolu:D - Wu Leia.
Uzbekistan - Iran 0:0. U gospodarzy kapitanem Eldor Shomurodov (Roma), a u gości zagrali: Taremi, Azmoun czy Golizadek (Lech).
Japonia póki co, po 3 kolejkach, z kompletem punktów i bez straty gola.
1
@escarabajo Uzbekistan i Iran po awans!
0
@FcPortoFan1999 i niech tak będzie.
0
@escarabajo Chiny/Korea Północna, niestety nie awansują (*) zaś Japonia, może wreszcie na mundialu osiągnie coś więcej niż 1/8 finału bo Azję szarpią.
0
@FcPortoFan1999 niech nie awansują, jak są słabi to zostają w domu.
Szkoda, że Japonii nie poszło z Chorwacją w karnych. W grupie ograne Niemcy i Hiszpania, a potem gorzej z Chorwacją w 1/8.
0
@escarabajo Japonia, to gdyby nie te cholerne ślizgacze mogli i pyknąć tę nudną Brazylię i zagrać w strefie medalowej.Nie mieliby szans na Argentynę, ale o 3 miejsce no no..
0
@FcPortoFan1999 Brazylii by nie pyknęli
0
@mekston Mogliby ograć.Brazylia to co grała z Chorwatami i ten brak pomysłu daje mi nadzieję sądzić że Japończycy mogliby ich pokonać.
0
@FcPortoFan1999 Brazylia byla lepsza od Chorwacji w grze ale Chorwatów ratował Livakovic
Z Japonia poradziliby sobie - Brazylia lubi grac na ekipy z Azji
0
@mekston Była lepsza ale wielkiego pomysłu na triumf nie miała.Do 90 minuty...coś tam się działo ale niewiele.Wiem że Ślizgacze z Chorwacji, zabrali dobry potencjał na mundial i coś więcej niż ślizganie..
0
@FcPortoFan1999 miala sytuacje na wygranie meczu a Chorwacja wlasciwie jedna akcja, jeszcze rykoszet i gol
1
@FcPortoFan1999 no niestety, nie udało się, ale potencjał jest, co pokazują eliminacje:)
@mekston dzisiejszą możliwe że by ograli;)
1
@escarabajo Dzisiejsza Brazylia to jest ośmieszenie tej reprezentacji..