La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

5

przez to u nas na drogach ekspresowych jest tak beznadziejnie. Jeden nie wiadomo co robi na lewym pasie, drugi miga i podjeżdża na 2m od zderzaka..


4

@draxidox Debil jedzie lewym pasem, zamiast depnąć, wyprzedzić i zjechać to jedzie równą prędkością. Ten drugi też głupek, obaj Siebie warci.

0

@kuz @draxidox Nie wiem po co w ogóle zmieniał pas z środkowego na lewy jak jechał sobie równą prędkością w bezpiecznej odległości od drugiego auta i nie miał zamiaru nikogo wyprzedzać. Niech mu ktoś tam napisze, że jest takim samym dzbanem jak ten co miga światłami i nie umie jeździć (chociaż pewnie już go tam wyjaśnili).

2

@draxidox za wczesny zjazd na lewy pas

Potem szczególnie słabe było jak wyprzedził to auto to nie zjechał

Oczywiscie zachowanie BMW to żenujące również

0

@draxidox gość co tam wjechał to właśnie szeryf który myślał sobie o nie nie. Nikt tu lewym pasem nie będzie szybko jechał. Teraz ja i mój manewr wyprzedzania będzie trwał minutę bo jadę szybciej o 1kmh od środkowego pasa.
Dres dresem BMW BMW
Ale kto z was by się nie wkur.... Jadąc 150 a tu nagle gość ci na lewy wyskakuje mając jeszcze bezpieczny dystans do samochodu przednim. Spokojnie mógł go puścić i wszyscy zadowoleni.
Często zdarza się na autostradach nie tylko w Polsce ale i w Niemczech, że samochody zjeżdżają na lewy blokując go a samochód jadący z tyłu zdąży wskoczyć na prawy napić się wody i spokojnie na lewy wraca. Niestety nie da się tego wyleczyć i tak będzie zawsze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?