La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1355 Culés

1

Pomimo iż nie oglądałem starcia Albicelestes z Boliwią to i tak rano do roboty zbudził mnie budzik w komórce. Na prędce zerknąłem w telegazete jaki jest wynik tego meczu? Patrze... 6:0! W robocie myśle sobie fajnie by było, gdyby chociaż ze dwa gole strzelił Lionel Messi. Przyjeżdżam z roboty, odpalam internet i co widze!? Hattrick Leo! Cóż za radosna wiadomość mnie spotkała. Co prawda Boliwia to nie jest równorzędny przeciwnik dla Argentyny, no ale jednak 6:0 i hattrick Leo nie zdarza się co mecz i ma swoją wymowe. To z pewnościa nie to samo co nastukanie goli San Marino, Liechtensteinowi, Andorze, czy innym Wyspom Owczym przez niejakiego... narcystycznego egoisty...

0

@FCBparasiempre Telegazeta, już zapomniałem o tym xD

0

@vangoor Wyobraź sobie że nie każdy ma internet w komórce!

0

@FCBparasiempre Wyobrażam i współczuję

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?