La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

0

Swoją drogą ciekawe przypadki w kadrze Niemiec. Fulkrung na stare lata zaczął być poważnym kandydatem do gry w ataku repeentacji, a przy kontuzji Nicklasa to samo spotyka Kleindiensta z Mynsiengladbach.

1

@escarabajo Na mnie niesamowite wrażenie robi i tak Undav, chłopak wziął się praktycznie z nikąd

1

@escarabajo Undav i Burkard lepsi, a jeszcze Havertz jest.
@KrwawiaceoczyVEB Nie wziął się praktycznie z nikąd- już w Belgii bardzo dobrze grał.

konto usunięte

0

@DonCarletto Kleindienst lepszy od Burkardta

0

@MesQueUnClub96 Burkardt ma lepsze liczby.

0

@DonCarletto Może i tak ale wcześniej trafił do Belgii praktycznie z piłki amatorskiej

1

@KrwawiaceoczyVEB Ale kilka lat już sobie radzi.

1

@KrwawiaceoczyVEB tak jak napisał @DonCarletto Undav już w Belgii sobie świetnie radził w rewelacji ligi (tu akurat smuci mnie fakt, że razem z nim w parze brylował Belg Vanzeir, ale ten wybrał inną drogę).
Szacun dla Niemca że się nie poddał po kiepskim epizodzie w Brighton.

Havertz nigdy dla mnie nie będzie topowym napastnikiem.

0

@escarabajo Może nie będzie, ale selekcjoner mu ufa.

0

@DonCarletto Arteta też. Co mnie smuci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?