- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 897 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 897 Culés
0
Najbardziej przy meczach Realu irytuje to, że multum okoliczności sprzyja im w osiągnięciu wyniku i skumulowane sprawiają, że taka typowa strata kompletu punktów przez Real jest mega trudna, rzadko spotykana.
Ktoś zapoda wyniki z Atletico, Las Palmas czy Mallorcą - OK. Teraz weźmy pod uwagę mecze, w których z samego przebiegu meczu mieli wręcz obowiązek stracić punkty, a mimo to te mecze wyciągali - a mowa tutaj tylko o tym sezonie. W poprzednim sezonie tych spotkań było dużo więcej i było to też niestety widać w LM i z Bayernem... i z City...
Najbliższy mecz z Realem to wielki sprawdzian dla Flicka, wręcz egzamin dojrzałości. Jeśli Barca grająca tak dobrze od początku sezonu - nie wygra z tak ślizgajacym się Realem, no to trudno podchodzić optymistycznie do rywalizacji o mistrzostwo czy też batalii w LM z ekipami typu Bayern / City.
Flick sprawił, że Barcę ogląda się z przyjemnością i wrócił entuzjazm i radość z oglądania, ale początek sezonu to jedno, a kluczowa faza sezonu to coś zdecydowanie ważniejszego.
4
@okiemtypera_lucaxx95 chłopie! Ten mecz ma być wyznacznikiem mistrzostwa? Proszę Cię! To bardzo, bardzo młoda drużyna, która póki co radzi sobie świetnie, ale wciąż nabiera i nabierać będzie doświadczenia. Za tydzień możemy nawet ponieść porażkę, co nie może wykluczyć końcowego naszego zwycięstwa w lidze, nawet różnicą wielu punktów. Jedno jest pewne, Hansi po tym okresie zasłużył sobie na pełne zaufanie. Tym bardziej po tym co i w jakim momencie przejął i jaką różnicę z marszu widać.
1
@okiemtypera_lucaxx95 można w sumie zaklinać rzeczywistość i sam się czasem dziwię, ale teoretycznie łatwo to wytłumaczyć. Po prostu jakość indywidualna ich ratuje. Niezależnie od pozycji raz Courtois zaliczy kluczową interwencję, innym razem Vini stworzy coś z niczego, Valverde odpali rakietę z dystansu czy Mbappe wykończy z ciężkiej sytuacji i tak się utrzymują na powierzchni. To zaleta posiadania takiej kadry naszpikowanej gwiazdami nawet jeśli gra się kompletnie nie klei kolektywnie.
0
@okiemtypera_lucaxx95
Porażka porażce nierówna...możemy stwarzać multum sytuacji, Tibo zagra mecz życia (kolejny), a Real strzeli gola po rykoszecie i wygra...to co? Mamy zapomnieć o mistrzostwie?