La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

1

Wpis gościa na konkurencyjnej stronie
"Jak Barca zagra z Realem tak jak dzisiaj to będzie manita ale dla Realu.
Mając takich skrzydłowych będzie pogrom. Tam jest tyle miejsca, że szok."
No cóż nie podoba mu się yamal.Choć zapewne wróci Raphinia i obaj grają w defensywie nio cóż. ;)

0

@Borneo na ich miejscu to nie lekceważyłbym Barcelony, biorąc pod uwagę jak gra Real w tym sezonie.

0

@Borneo "Przepraszam, nie mogę edytować swojego komentarza. Obejrzałem powtórkę BlackPearl9 i rzeczywiście - karnego nie powinno być. Liga Negreiry jak zwykle. Ale nie jesteśmy 8arceloną, my nie mówimy o sędziach."-ja takie kwiatki znalazłem

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future nie część widzi co się dzieję, ale są i tacy.Np. słyszałem że hak wytrzymają 1 połowę to potem wygrają.Tylko my zaczynamy mieć głębie składu.Nawet Olmo nie pograł.

0

@Pedri16Future niech mu będzie wygraliśmy 4:1;)nie wiem czy to coś zmieni w jego życiu;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?