La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

5

Mołdawia na styk, ale chyba jednak za wejściem do UE.


0

@Aragorn33 Tak, na 99.9% tak. Ale integracja na pewno łatwa nie będzie przy takich wynikach.

0

@Aragorn33 a UE w ogóle wie, że Mołdawia chce się dołączyć,

0

@Kozinho. Wie. Ma status kandydata

1

@Kozinho. @Kgorecki2500 Turcja ma status kandydata od 25 lat jak dobrze pamiętam, więc jak dobrze pójdzie to pod koniec tego wieku ta Mołdawia i Ukraina wejdą do UE ;d

1

@Kondziubarca Turcja ma Erdogana, przez którego zawróciła ze ścieżki dołączenia do UE. Mołdawia ma jednak proeuropejskich rządzących.

0

@Aragorn33 W wyborach parlamentarnych za rok jest duża szansa że to się zmieni dlatego de facto referendum unijne przeprowadzone właśnie teraz a nie po zakończeniu negocjacji jak w każdym innym państwie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?