- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1361 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
16
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1361 Culés
58
Może i ta kadra jest za krótka, może przyjdzie kryzys, może to Real wygra ligę, ale w końcu człowiek czeka na te mecze. Jest show, drużyna pełna wychowanków z Polakiem na szpicy. Może Real ostatnio ma pełną gablotę, ale co oni mają za fun z oglądania ich meczów. Drużyna czarnoskórych gwiazdeczek co męczy bułę co tydzień i przepycha te mecze indywidualnymi zrywami.
1
@Uukasz_93 Kolega rasista?
6
@Stinger_ Czarny humor
1
@Uukasz_93 "Quality without results is pointless and results wothout quality is boring."
3
@Stinger_ A to nie pierwsza z jego zalet
0
@Rewolucja123 to po amerykańsku?
0
@Sinirsey Wydaje mi się, że ten cytat powinien każdy cules kojarzyć, niezależnie, czy po Polsku, czy Angielsku.
0
@Uukasz_93 gdybyś dochodził do finałów ligi mistrzów i je wygrywał czy też miał takie ćwierćfinaly jak z City w karnych, czy Bayern w ostatnim sezonie z superzmiennikiem Joselu to uwierz mi, ale skakalbys po pokoju z radości. Bo piłka nożna, to nie tylko umiejętności, przeważanie, piękno gry, ale uwierz mi, że piękne są też takie wyszarpane remontady, które pokazują niewiarygodną siłę psychiczną zespołu. Jak ktoś tego nie docenia, czy też nie lubi, to jest wybrednym ignorantem. Ja to kocham, chociaż zawału można dostać
0
@VegetaPolska W LM tak, jak przychodzi faza pucharowa oczywiście. Tyle, że piłka to głównie mecze ligowe, tutaj to jest męczenie buły. Mecze ogląda się cały rok, to kto wygrał puchar pamiętasz chwilę i znowu zaczynamy zabawę od początku.
0
@Rewolucja123 co Ty mnie obrażasz panie? Sam jesteś jakmiś clueless