La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

0

Jest ktoś kto liczy jeszcze na De Jonga? W sensie ze będzie on ważna postacią Barcelony?
@arasz1819

1

@PatrykBarca intuicja podpowiada mi że on już się poddał, widzi że młodzi dają radę i nie ma żadnej pozycji, czeka na koniec kontraktu i nie zależy mu by coś od siebie dać. Konkurencja duża a i tak jest pogodzony że odejdzie.

0

@mmaciass Możliwe. Tyle że on aby dostać tak wysoki kontrakt gdzie indziej musi zacząć grać. Coś jak Dembele przed odejściem.
Zagrał dobra rundę i odszedł.

0

@PatrykBarca Tak, ja. Proszę się nie śmiać i pozwolić mi wierzyć :')

0

@Antimadridista_WR Ale wierzysz ze nagle nawet jak wróci to będzie miał formę ,której nie ma od lat prócz przebłysków?

0

@PatrykBarca oczywiście, że liczę. Nie dajmy się zwariować To że dzieciaki grają dobrze nie znaczy, że już go przerosły. Mógłbym cały dzień wymieniać piłkarzy, którzy mieli zastąpić Messiego, Iniestę, Xaviego itp, a po sezonie czy dwóch kończyli w Bejrucie czy innym Baku.

1

@arasz1819 No tak. Ale De Jong nie jest piłkarzem którego trzeba zastąpić. On nie ma tu żadnego statusu jak wspomniani gracze. Jego kariera u Nas to więcej rozczarowań niż sukcesów. Z kilkoma przebłyskami. Ale formy nigdy nie ustabilizował. A mankamentów z gry nue wyeliminował.

0

@PatrykBarca liczę, że będzie przynajmniej w takiej formie jak w pierwszej części poprzedniego sezonu przed kontuzją, gdzie był wg wielu (w tym mnie) najlepszym/najważniejszym naszym zawodnikiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?