- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 754 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 754 Culés
8
Wiem, że dopiero październik, ale jeżeli wygramy w sobotę jeszcze klasyk, to chyba naszą młodzież będzie można zacząć poważnie rozważać jako jednego z faworytów do wygrania LM w tym sezonie :) W końcu nadchodzą lepsze czasy dla culesów :)
6
@Aragorn33 Spokojnie, do wiosny to jeszcze możemy tutaj Flicka wyrzucać z klubu. Step by step, lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować.
1
@Marian_Pazdzioch Panie Paździoch, Pan to jesteś menda zwykła i każdą miłą chwilę musisz Pan psuć - ale jak wygramy to na ten moment inni będą musieli nas traktować jak faworytów.
1
@Marian_Pazdzioch Jasne, krok po kroku. Sezon jest długi. Ale jednak pomijając fantastyczny początek sezonu w innych meczach, pokonanie Bayernu 4:1 i potencjalne pokonanie Realu na Bernabeu musi Cię stawiać na ten moment w roli głównych faworytów do LM, nawet jak przyjdzie kryzys (bo na pewno przyjdzie - to normalne). Obyśmy dopełnili dzieła w sobotę i żeby nic się nie spieprzyło, a będzie można otwarcie mówić, że na ten moment Barcelona jest jednym z głównych faworytów do każdego trofeum w tym sezonie (mimo, że ja nadal uparcie uważam, że dość wąska ławka nam w tym przeszkodzi... ale zobaczymy).
5
@macio_944 nie mamy wąskiej ławki - na pewno nie mamy kompletnej drużyny (licząc 1 skład i zmienników) bo mamy za mało wartościowych zawodników w ataku, ale generalnie mamy więcej zawodników do rotacji niż np. Real.
1
@Aragorn33 Okej, faktycznie to co Ty napisałeś bardziej pasuje - o to mi właśnie chodziło, tylko źle to wyraziłem. Sentencja, że nie mamy kompletnej drużyny faktycznie tutaj bardziej pasuje i właśnie to moim zdaniem może nam przysporzyć sporo problemów. Ale obym się mylił.
1
@macio_944 na razie Flick to dobrze rozwiązuje, wystawiając w każdym meczu Lewego, Raphinhę i Yamala (i to by było na tyle, jeżeli chodzi o typowych atakujących na poziomie u nas), ale jednocześnie ściąga ich dość szybko, dzięki czemu mogą grać wszystko.