La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

3

Mimo wszystko uważam, że nie możemy wyjść tak wysoką linią obrony na Real. To może być samobójstwo. Oni nic innego niż długa piłka na męczennika, albo Mbappe i liczenie na ich przyspieszenie. Trzeba to zbalansować, bo wczoraj podczas tych 20 słabszych minut, to również było problemem.

0

@Eto'o9 R10 wczoraj w 8 i 9 minucie mogliśmy stracić bramki .
W 8ej minucie gdyby Muller sobie lepiej przyjął to miałby czyste 1vs1 z Peną a w drugiej sytuacji uratował nas minimalny spalony gdzie Kane nie miał nawet obok siebie żadnego obrońcy , który byłby w stanie utrudnić mu strzał głową z 5ciu metrów.
A to tylko dwie setki rywali z kilku .

0

@Eto'o9 R10 Taki Araujo to by się giga przydał na takie mecze.

4

@Eto'o9 R10 no wczoraj te pierwsze 20 minut to jak by Bayern grał z juniorami. Nie potrafiliśmy wymienić kilku podań, a Bayern rozciągał grę, przerzucał i stwarzał ogromne zagrożenie. Nie powiem, zwątpiłem nieco w wynik i w drużynę widząc to, na szczęście ogarnęli się :)

0

@Eto'o9 R10 a ja myślę, że nie możemy dać grać Realowi w piłkę, musimy kontrolować ich wysoko i szybko i agresywnie odbierać pp stracie

0

@ShawnC No to wskaż mi jeszcze jakąś 100% sytuacje Bayernu proszę

0

@Beztroskii może nie setka ale bardzo groźna sytuacja 50 minucie , kiedy spanikowalismy w naszym polu karnym .
I grozna sytuacja w 65tej .
Real takie sytuacje wykorzystuje ,.a będzie ich zapewne dużo więcej w sobotę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?