La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1758 Culés

konto usunięte

4

25 października 2001


9

@Radioactive9705
Najpiękniejszy system w historii. Ten dźwięk, w którym załadował się system i ta ekscytacja, że za chwilę będzie można włączyć ulubioną grę. Niepowtarzalne czasy.

0

@NeroTFP1 czyli to czasy były piękne, a nie system. Kiedy wchodziła Vista, wszyscy "płakali" za XP, ale tak z perspektywy czasu to nie wiem czy było coś, co ten system robił wybitnie poza przyzwyczajeniem użytkownika. Zerwali kompatybilność z MS-Dos, a i tak była tam dziura na dziurze i przepełnienie bufora na każdym kroku.

1

@misterio
No pewnie też wchodzi tutaj jakiś aspekt sentymentu. Nie ma co ukrywać. Niemniej u mnie wszystko na tym XP-ku działało, a z racji, że mam duży sentyment do starszych gier, to potem na kolejnych systemach już się musiałem bawić w tę zgodność. Może dlatego tak sobie nawkładałem, że na XP-ku to działało, a potem to się musiałem bawić w zgodność, to nie działa. Teraz mam 11 i też jestem z tego systemu zadowolony.

0

@NeroTFP1 dla mnie najlepszy był win98.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?