La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

0

Dzień dobry,
dzisiaj czytałem wypowiedź Ancelotti-ego ,że znalazł sposób na pressing Barcelony .
Nie możemy pozwolić dać się wciągnąć w gierkę która Real rozegra ,zagrają z nami w środku w dziadka ,nie zrobią tego cofając się ,znają nasz upór i konsekwencję,zrobią to w środku ,będą chcieli nas zmęczyć ,a później kilkoma długimi podaniami wykończyć.
Zauważcie w powtórkach ,że Bayern miał świetny pomysł na pokonanie Barcy ,zabrakło tylko cierpliwości ,to my byliśmy cierpliwi ,a później wysoki pressing dobił zmeczonych intensywnsą grą graczy .
Jeżeli ktoś koresponduje z zarządem Barcy ,przekażcie wiadomość .
Dzięki .
Miłego dnia.
Pozdrawiam.

0

@humani77 ty widziałeś jak Barcą grała z Vayernem w dziadka " ole" kto tu z kim będzie grał w dziadka.amy mamy ludzi Di tego stworzonych.ato co dla nas jest niebezpieczne to czy dojdziemy fizycznie do siebie.Bedziemy fizycznie jak z Monaco.zw środku mamy o niebo lepszych zawodników od Realu.Mamy świetnych ludzi w odbiorze jak i w kreakcji gry....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?