La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 894 Culés

0

Kolejna głupota, jak nie kupili skrzynki to czemu tracą tą kasę

0

@Faro Może założyli wcześniej, że do 5 tysięcy będą licytować, a jak to nie wystarczy, to odpuszczą.

0

@Faro Czy ja wiem czy głupota? Nie wiem jak to wygląda ze skrzynkami ale jednak licytować trzeba, a nie że nie wiem to trzymam kasę choć oczywiście zgadzam się, że jeśli nie chcieli skrzynki to mogli dać mniej.

0

@Stinger_ jedni daja 5100 drudzy 5000 i ci co nie kupili traca 5000

0

@Faro No wiem, że trochę bez sensu ale jednak też nie wiesz na co druga drużyna sobie pozwoli. To tak jak z pytaniami.

0

@Faro Niby tak, ale prędzej czy później jedna druzyna musi odpuścić, bo skończyłoby sie na calej puli :D
Oczywiście ci co wygrali są na plus(o ile nie będzie ogórka)

0

@LukaszFan chodzi o to ze ten co nie wygral licytacji nie powinien tracic swojej kasy. Jak idziesz licytowac gdzieś i przegrasz to ci przez to licytator kasy nie ukradnie xd

0

@Faro Aa rozumiem o co Ci chodzi, w sumie racja.
No ale to tak samo jak z pytaniami - nie wygrywasz pytania, a twoja kasa idzie do puli :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?