- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 585 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 585 Culés
0
Ten mecz z Realem jak i z Bayernem pokazał że Barca jest mocna i może rywalizować z najlepszymi, ale co więcej pokazał że muszą się z nami wszyscy zacząć liczyć. To co zbudował Flick to jest niepojęte,jak zbudował tych chłopaków.
Treningi przynoszą efekty, łapanie na spalonym to mistrzostwo świata, drużyna biega walczy, nie oddycha rękawami w 60 minucie. Casado! Nie mam pytań do tego gościa. Co gra ten chłopak to czapki z głów. Defensywny pomocnik, a co piłka to próba zagrania prostopadłej do przodu, zaś z tyłu szef. Jego zejście i zaczęły się sypać okazje dla Realu. Pedri to samo. Za Xaviego slamazarny,a tu inny zawodnik. Dla mnie osobiście obaj są obecnie nie do ruszenia. Olmo i de Jong to tacy uspakajacze gry bardziej i mniej pracują w obronie choć wchodzili z ławki i mieli więcej sił. Pena, szok. Jego druga połowa to masterclass. Lewy dwie bramki,ale te dwie setki to się strzela i trochę to przysłania jego występ. Kounde trochę słabiej wczoraj,ale to wynik zmęczenia. Reszta super.