La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 794 Culés

6

Flick mi autentycznie przypomina karierę managera w Footballu Manager.
Przyszedł, poukładał zespół w chwilę, jakby sobie po prostu wczytywał grę w razie niepowodzeń.
Wczoraj, jak wszedł Do Jong, jak zaczął walczyć, pressowac. Jak nie on.
Ile znaczy trener, zawsze to podkreślam... Zawodników mamy doskonałych, trzeba tylko taktykę ułożyć pod nich i Flick to robi.
Przyjdzie słaby okres, dlatego tak ważne jest zbudować dużą przewagę teraz.

1

@Matt_i1992 Taktyka taktyką, ale weź w tak krótkim czas zrób z piłkarzy bestie wydolnościowe.

0

@LeoMessiiBarcaPepa akurat to się da, bo przepracowali ładnie okres. Dużo trudniej jest wznieść umiejętności na wyżyny u całej drużyny, to świadczy o jakości trenera.

1

@Matt_i1992 No da się.
Przecież widzimy jak to zapierdala haha
Chodzi o to, że jest to trudne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?