La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1418 Culés

3

Bardzo dobra inicjatywa. Mam nadzieję, że prezydent Duda przychyli się do prośby ministra:


0

@Kgorecki2500 Dziwi mnie że ten generał jeszcze tego Orderu nigdy nie dostał.To On, a nie Piłsudski był prawdziwym bohaterem wojny na Bolszewików 1920.

0

@Kgorecki2500 tylko czy ordery nadawane przez prezydenta który łamie konstytucję i blokuje naprawę praworządności. Chroni w pałacu prezydenckim przestępców, blokuje nadanie tytułu ambasadora w usa.To czy to aby jest wyróżnienie dla generała.Wielu nie przyjmowało odznaczeń od Dudy z uwagi na łamanie konstytucji.

3

@FcPortoFan1999 I jeden i drugi był. Nie ma potrzeby ani powodu by umniejszą jednemu lub drugiemu.
@Borneo Jest. Zamykam. Poza tym nie zapytamy już generała o opinię.

1

@Borneo Co ma praworządność i konstytucja do takiej rangi bohatera dla naszego kraju? @Kgorecki2500 Dla mnie jest potrzeba, bo u nas Piłsudski jest mimo wszystko przeceniany a Rozwadowski jest niedoceniany.Zwłaszcza sposób w jaki Józef, starał się go pozbyć po maju 1926 było i jest czymś obrzydliwym..

0

@FcPortoFan1999 Zgodzę się, że Rozwadowski jest niedoceniany tak samo jak Haller (z tym, że ten zapomniany) ale nie umniejsza to dokonianion Piłsudskiego

0

@Kgorecki2500 Dlatego Ja wyżej cenię Rozwadowskiego nad Piłsudskiego.

1

@Kgorecki2500 nazwisko jak panieńskie moje mamy, może jakaś rodzina, a ja nawet nie wiem :o

0

@mrboom Kto wie, popytaj :) Może wyniknie z tego coś interesującego :)

0

@Kgorecki2500 prezydent powinien mieć TS nie powinien nikomu nic nadawać.Jeśli będzie ktoś miał czyste konto jak najbardziej. Ten spowodował że do Polski nie trafiły też mld z kpo.Za długopisiwanie za to wszyscy co są odpowiedzialni powinni siedzieć. To opóźniło inwestycje w energetykę i wszyscy będziemy za to płacić.Nie z tym człowiekiem....

0

@Borneo Generał Rozwadowski, ten Order powinien dostać niezależnie od tego kto jest tym prezydentem.Jeśli nie dostanie, to będzie po prostu wstyd!

0

@FcPortoFan1999 to że ten co nadaje obecnie kompromituje urząd prezydenta.Powinien mieć ts.Przez ustawy które podpisywał nie mamy kpo I program rozwoju energetyki jest mocno opóźniony a za drogie ceny energi będą wszyscy dopłacać.Same turbiny wiatrowe to 2027- 2030r.Fundusze kpo trafiły 2 kąta później.Za to ci co są odpowiedzialni powinni trafić do pierdla za działalność wbrew interesom Polski.A mamy wojnę na tle energetyczną( Rosja)

0

@Borneo Nie mogę się zgodzić z prostej rzeczy.Brak docenienia takiego generała będzie czymś nienormalnym niezależnie od obecnej polityki.

0

@FcPortoFan1999 ważne jest od kogo dostaniesz....

0

@Borneo ŚP. Tadeusz Rozwadowski, ma raczej na to już głęboko wywalone.

0

@FcPortoFan1999 to po co mu dawać jak ma to gdzues

0

@Borneo Po to aby kraj o nim nie zapomniał.To jest dla mnie szokujące że taki gość, nigdy nie miał pośmiertnego orderu.Bo to był zasłużony facet dla Polski.Bez jego taktyki w bitwie Warszawskiej, najpewniej byśmy przegrali i co za tym idzie, komuna wjechała by tutaj szybciej.

0

@FcPortoFan1999 zareagowałbym tak na każdego któremu duda miałby dać jakąkolwiek nagrodę.Mi chodzi tu o niego że to obciach dostać od kogoś kto miał taki stosunek do prawa będąc prawnikiem

0

@Borneo Mi zaś najmniej w tym wszystkim chodzi o Dudę a o zasłużonego dla Polski generała który został co ciekawe otruty przez Piłsudskiego..

0

@FcPortoFan1999 w tej chwili najwięcej bo ma wpływ na życie mln ludzi.Oezez niego np nie trafiło kpo które dało pracę o 2 lawczesniej zmieniłoby energię.Zrobil burdel bez precedens gdzie trudno to nawet rozwiązać.Niebywaly szkodnik....

0

@Borneo Ja, wychodzę zawsze z założenia że zawsze może być tylko gorzej.Dobra inicjatywa ministra, i Duda mógłby taki order nadać a jeśli nie nada to cóż...niech nie dziwi się tym że ludzie będą z tego mocno niezadowoleni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?