La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1659 Culés

11

Ale dlaczego wszyscy się bulwersują ze Real olał galę na której wygrał Hiszpan urodzony w Madrycie? Real to Blancos tylko z nazwy i tam w składzie gra ledwo jeden Hiszpan- Vasquez. To bardziej afrykańska drużyna niż hiszpańska.

1

@betonito ja się nie bulwersuję. Ja mam bekę.

2

@betonito główną nagrodę wygrał Rodri, ale zawodnicy Realu zdobywali inne nagrody lub wyróżnienia, a Carlo został wybrany najlepszym trenerem, więc wypadałoby się jednak tam pojawić i odebrać te nagrody.
No ale mowa o Realu Madryt, który z klasą ma nie wiele wspólnego.

4

@mrboom Ja bym dał Xabiemu Alonso :)

4

@Danny Gaucho ładny coming out z rana, nie powiem :D

3

@mrboom Aj tam. Przystojny chłopaczyna.

1

@mrboom pierwszy raz od 63 lat ZP wygrał Hiszpan, w dodatku z Madrytu a Perez sie bulwersuje ze nie wygrał Brazylijczyk-brak szacunku dla Hiszpanii

1

@Danny Gaucho wiem, też bym mu dał :)
Zasłużył:D
@betonito +1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?