La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1735 Culés

4

Czyli vini dalej chcę być dupkirm na boisku rżnąć idiotę że nie wie o co chodzi o o co ma się do niego pretensje .Ten chłopak jest stracony.

Fernando Kallas z Reutersa skontaktował się z teamem menadżerskim piłkarza, pytając o to, co Vini chciał przekazać, pisząc ten post. Osoby z jego otoczenia wyznały, że Brazylijczyk odniósł się do swojej walki z rasizmem i twierdzą, że właśnie z tego powodu 24-latek nie zdobył Złotej Piłki. „Świat piłki nożnej nie jest gotowy na akceptację zawodnika, który walczy z systemem”, przekazały Reutersowi osoby z otoczenia Viniego.

1

@Borneo Vini powinien wziąć przykład z naszego Yamala, skupić się grze, a nie na pajacowaniu, prowokowaniu kibiców, piłkarzy oraz kłótni z sędziami
Cieszę się, że u nas gra Yamal, a nie Vinicius

1

@tomek8756 no niestety młody jest mądrzejszy od niego.Dobrze ze go mamy:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?