La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

0

No, pierwszy raz kupiłem bilety na PŚ w Zakopanem. Od dziecka człowiek ogląda te skoki a jakoś nigdy nie było okazji się wybrać. A niestety mam przeczucie, że to może być ostatni sezon dla któregoś z dwójki Żyła-Stoch :/

0

@MysticCat to może być ostatni sezon ich obu

0

@KierownikLucas @MysticCat Niczego nie można wykluczyć ale za rok mamy Igrzyska Olimpijskie.
Kamil Stoch dostał swój własny sztab szkoleniowy więc moim żaden z nich nie skończy kariery przed IO.

Oczywiście może się to wydarzyć ale myślę że tylko wtedy kiedy serio prezentowali by fatalny poziom nie pozwalający nawet na przejście kwalifikacji PŚ ale aż tak źle to myślę że nie będzie.

0

@Stinger_ oby było tak jak mówisz, bo mam zamiar za rok wybrać się do na zimowe IO

0

@MysticCat Pytanie jeszcze jak będzie z formą innych skoczków bo jednak mimo całej mojej sympatii do Stocha i Żyły to jednak są już skokowymi emerytami więc dla dobra polskich skoków przydałoby się żeby młodzi zaczęli skakać na wysokim poziomie i ich wygryźli ze składu na IO.
No chyba, że Stoch i Żyła będą prezentować formę na medale w co osobiście trochę wątpię ale szans nie odbieram tym bardziej w przypadku kiedy to Manuel Fettner w wieku 37 lat zdobywał olimpijskie srebro (o 42 letnim Kasai nawet nie wspomnę ale to jest już w ogóle jakiś ewenement). Zresztą 38 i 39 letni Fettner wcale gorszy od 37 Fettnera nie był wciąż trzymając wysoki poziom.
Swoją drogą w tym sezonie (a w zasadzie po nim) Austriak skończy 40 lat, ciekawe czy dalej będzie skoczkiem na granicy TOP 10 PŚ, a skoro on może to dlaczego Kamil Stoch i Piotr Żyła nie mogliby skakać na podobnym poziomie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?