La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

2

A więc tak przedstawia się tabela Ekstraklasy po zwycięstwie Legii z Widzewem:

1. Lech Poznań - 31 pkt
2. Jagiellonia Białystok - 31
3. Raków Częstochowa - 30
4. Cracovia - 29
5. Legia Warszawa - 25

Pierwsza piątka mieści się w zaledwie dwóch punktach, a szósta Legia traci 6 oczek do lidera z Poznania.
Kolejna 15 już kolejka w tym sezonie w kolejnym weekend:

* Cracovia vs Katowice
* Jagiellonia vs Raków
* Lech vs Legia

Dwa mecze na szczycie i Cracovia, która być może stanie przed szansą zostania liderem na przerwę reprezentacyjną. Oczywiście muszą nie tylko wygrać ale i liczyć na sprzyjające im wyniki w dwóch spotkaniach na szczycie ale myślę że jest to możliwe czyli remis w Białymstoku i wygrana Legii w Poznaniu.
Może to być utrudnione przez to, że Jagiellonia w czwartek zagra w LK z Molde, a Legia z Dynamem Mińsk (Lech i Raków w tym czasie mogą odpoczywać i przygotowywać się do szlagierów) ale te dwie drużyny już pokazały, że potrafią łączyć grę w LK, PP i Ekstraklasie więc na pewno nie wyjdą na 15 kolejkę by dostać lanie tylko powalczą o punkty.

Oczywiście nie wiadomo jakie będą wyniki za tydzień ale po przerwie na reprezentacje Legia na Łazienkowskiej zagra z Cracovią więc mają idealne mecze choć trudne by przed przerwą zimową mocno zbliżyć się punktowo do czołówki, a przynajmniej nie pozwolić bezpośrednim rywalom na zbyt dalekie odjechanie.

0

@Stinger_ naprawdę nie rozumiem i podziwiam interesowanie się tym chlalem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?