La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 978 Culés

2

Jedną z głównych przyczyn wskazywanych na powód porażki z Barceloną przez madrycioków są podobno ich nieprawdopodobnie liczne kontuzje, które gnębią ich od początku sezonu. Wskażmy więc jak wyglądały długie pauzy piłkarzy obu drużyn w tym sezonie.

W Barcelonie: MATS i Bernal - koniec sezonu, Araujo - 5 miesięcy pauzy, Christensen - 4 miesiące (a z naszym sztabem wiadomo, pewnie między 5 a 6 miesięcy).
De Jong - pauzował pół roku. Dopiero wraca.
Gavi - pauzował 11 miesięcy, powoli wraca grając ogony.
Olmo - 5 tygodni na mecze z Bayernem i Realem tylko rezerwowy.
Fermin - 6 tygodni przerwy
Fati - 2 miesiące
Ferran - 2-3 miesiące
Garcia - miesiąc

Teraz zobaczmy madrycioków:

Courtois - 2 tygodnie (wypadł akurat na Klasyk to go wpisze, żeby nikt się nie czepiał)
Carvajal - koniec sezonu
Rodrygo - 2 tygodnie
Camavinga - 5 tygodni
Bellingham - 3 tygodnie (z czego 2 podczas przerwy na kadre)
Brahim - 6 tygodni
Alaba - jeszcze nie wrócił

Oczywiście madrycioki wypisują wszystkie wymyślone kontuzje, które pojawiają się przed przerwami na kadre, a które cudownie znikają po zakończeniu przerwy reprezentacyjnej.

Obecnie tak naprawdę tylko Carvajal i Alaba, który nie jest podstawowym piłkarzem są poza grą.

U nas był moment, w którym Christensen, Araujo, De Jong, Gavi, Olmo, Bernal i MATS byki loża grą. Każdy z nich może być podstawowym zawodnikiem.

W skrócie, madrycioki podobnie jak i ich piłkarze i prezes nie potrafią powiedzieć "przegraliśmy, bo byliśmy gorsi"

3

@Eto'o9 R10 Uj z nimi w sumie, idę po piwo

1

@Eto'o9 R10 teraz mają krótką pamięć i nie pamiętają co było u nas np za Xaviego, a jak trzeba to potrafią zapamiętać, że w 1187 roku wygrali lm i w ogóle to 15

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?