- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 826 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 826 Culés
2
Demokraci chyba sami są sobie winni, skoro najpierw wybrali Bidena, który wydaje się mieć słaby kontakt z rzeczywistością, a potem na jego zastępczynię Kamalę, która rzucała populistycznymi hasłami i skupiła się głównie na obietnicach dla czarnoskórych.
@michal26, tak czy nie?
0
@Zoker problem byl taki ze nie mogli sobie „ot tak” wycofac Bidena i w jego miejsce dac kogokolwiek
Jesli juz to błąd był popełniony 1-2 lata przed wyborami zeby to z Bidenem przeprocesowac i jego potwierdzenie ze nie startuje
1
@Zoker obie partie wybrały kandydatów godnych wyścigu o nagrodę Darwina a nie fotel prezydencki USA :D
1
@Bykunn Jednak przewaga jest znacząca :D
8
@Zoker Kamala to kobieta bez charyzmy. Media robiły co mogły, by ocieplić jej wizerunek, ale się nie dało. Wyobraź sobie co by było, gdyby przychylność mediów zamienić z tą, jaką miał Trump...Kamala by wtedy nawet Kalifornii nie zgarnęła..
3
@mekston błędem to był wybór Bidena na Prezydenta.
2
@Zoker nie no ktoś musiał wygrać :D co nie oznacza że oba wybory nie były żenujące jak na taki naród. A może właśnie to jest obraz tego narodu? nie jest to mój wymarzony wybór ale też daleko mi do fatalistów którzy twierdzą że to koniec świata i zaraz ruscy będą w Warszawie ;)
0
@Bykunn Wiadomo, że ktoś musiał wygrać. W sumie nie jestem aż tak w temacie, więc nie wiem, jakie to może mieć znaczenie dla Polski, ale z tego, co czytałem, dla Amerykanów i amerykańskiej gospodarki lepiej byłoby, gdyby wygrał Trump.
@michal26 Kalifornię zgarnęła dzięki celebrytom?
4
@Zoker Kalifornię zagarnęła, bo to lewicowy stan.
Tam takie ananasy mieszkają, jak nasz kolega @kamyk_23
(Mieszka w Kalifornii, ale nie pamiętam gdzie. W każdym razie w pięknej okolicy!)
Są tzw. bastiony demokratów. Zwłaszcza kiedy kandydatem jest taka...barwna postać po stronie GOP (Republikanów)
Kalifornia, Vermont, Massetchusets, Illinois, Nowy Jork, Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, etc.
Zresztą. Możesz zobaczyć na mapkę, gdzie Kamala ma więcej niż 10 p.p. przewagi. To są bastiony.
Inna kwestia, że Trump praktycznie zagarnął New Jersey, a i w Nowym Jorku niewiele brakowało. A sensie niewiele...zagrożenia nie było. Ale jak na te stany, to słaby wynik Kamali