La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 784 Culés

30

IShowSpeed: Messi czy Ronaldo?

Paul Pogba:

"Dla mnie nie ma Ronaldo kontra Messi, przestańcie pieprzyć te bzdury. Jeśli będę budował zespół i będę potrzebował kogoś od strzelania bramek, wybiorę Cristiano, ale jeśli będę potrzebował kompletnego piłkarza, który potrafi asystować i strzelać bramki, to cały czas będę wybierał Messiego.”

https://x.com/Lionel30i/status/1853856870177685627

Zaorane ;DD


Paul Pogba próbuje wyjaśnić IShowSpeedowi, dlaczego Leo Messi różni się od wszystkich.. ;D

"Bracie, widzisz co on robi? Messi jest inny, serio...”



To też dobre ;DD

@Coutinho007 @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk

2

@Lionel_Messi10 antyambasiadarze w ryk (albo w szczek)

5

@Lionel_Messi10 ja bym powiedział inaczej - jesli potrzebujesz zawodnika do strzelania goli - bierzesz Messiego z np. 11/12, jesli potrzebujesz zawodnika do kreowania, dryblowania i tworzenia wiatru na skrzydle bierzesz Messiego z wielu lat, jesli potrzebujesz kogos do kreacji, z wizja gry i z kapitalnymi podaniami, bierzesz Leo, jak chcesz bramek z dystansu (zza pola karnego) bierzesz Leo

Jesli chcesz kogos na karne i na główki w polu karnym - bierzesz Cra

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?