La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

1

Thomas Thurnbichler powołał skład na zawody PŚ w Lillehammer (22-24 listopad). No Norwegii polecą:

Dawid Kubacki, Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek, Kamil Stoch i Maciej Kot.

A więc Piotr Żyła najprawdopodobniej sezon PŚ zacznie od zawodów w Wiśle (7-8 grudzień).
W składzie zabrakło też naszego numeru 3 z sezonu letniego czyli Kuby Wolnego, a także takich jak Andrzej Stękała, Kacper Juroszek czy letni mistrz Polski Klemens Joniak.

0

@Stinger_ 20 lat później. Do Norwegi Polecą: Kamil Stoch, Dawid Kubacki....

0

@mmaciass Masz na myśli wiek? W takim razie Maciej Kot także powinien być w tej grupie - gość jest starszy od Dawida Kubackiego ale niestety dużo słabszy.

Mimo wszystko nie wina tych skoczków, że lepszych nie mamy, a nasi młodzi mimo iż utalentowani nawet w PK mają problemy więc nic dziwnego, że nie dostają szans w PŚ.

0

@Stinger_ tak oczywiście. cała ta grupa to Żart w sensie wieku i braku ich następców więc wystawiamy takich dziadków. Niestety ale mam wrażenie że ta dyscyplina wymiera, przynajmniej w Polsce

1

@mmaciass U nas niestety jest coraz gorzej. Oczywiście są młodzi utalentowani ale ciągle jest problem by to przełożyć na PŚ przez co po jednym/dwóch wyskokach albo marnuje się ich w niższych ligach albo z niewytłumaczalnych przyczyn nagle zapominają jak się skacze i przez lata są po prostu słabi.

Miedzy innymi dlatego wciąż musimy liczyć na "emerytów" bo kiedy oni skaczą to jeszcze coś się dzieje, a kiedy do PŚ wchodzą młodzi nawet punktów nie potrafią zdobyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?