- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1545 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1545 Culés
9
Powiedziałbym, że jestem zaskoczony postawą tarczyńskiego, ale to tylko kolejny przykład podwójnych standardów prawicy. Można wymienić ich bardzo wiele. Nazywanie brutalnością policji tylko akcji wobec strajku rolników a kobiet nie. Krytyka powiązań rządu z Niemcami z zarzutem, że Niemcy dbają o swój interes, po czym zawiązanie sojuszu z niemieckimi nacjonalistami (chyba że oni ich zdaniem działają na szkodę Niemiec xd). Budowa kampanijnych narracji wokół ataków na uchodźców vs przyjmowanie coraz większej liczby przybyszów z Azji dla rynku pracy i słynna afera wizowa. Krytyka pomocy państwowej dla najmniejszych przy ogromnym wsparciu publicznym dla najbogatszych (szczyt absurdu osiągnięty w pandemii). Sprzeciw wobec wsparcia dla dzieci (np. darmowe obiady) przy ciągłym stękaniu o kryzysie demograficznym. Itd. itp.
5
@MessiForeverTheBest Pisiory nie są żadną prawicą, od tego trzeba zacząć :)
1
@MessiForeverTheBest No tak, na pewno ktoś się zdecyduje na dziecko, bo będzie mieć w przyszłości darmowe obiadki w szkole xD PiS i prawica xd
0
@MessiForeverTheBest Z działań prawicy wymieniłeś w zasadzie jeden, czyli zawiązanie sojuszu z niemieckimi nacjonalistami i to też przez połowę przedstawicieli polskiego prawicowego ugrupowania w PE.
Reszta to pomysły PiSu, a ci są pozerami, jeśli chodzi o konserwatyzm i prawicowość, co pokazują np. w kwestii gospodarczej, a tu pada zarzut w tej galęzi odnośnie wsparcia publicznego dla najbogatszych. PiSu to bym nie zestawiał ani z lewicą, ani z prawicą, bo to po prostu oddzielny i samodzielny byt wyznaczający własną pozycję na "mapie" kompasu politycznego.
0
@Ojciec5tkidzieci Jeżeli definiujesz "prawicowość" przez pozerstwo gospodarcze, to się pewnego pięknego dnia bardzo zdziwisz ruchem Narodowym.
1
@misterio Za to dzisiejszego, ponurego dnia zdziwiłem się popełnionym przez Ciebie błędem ortograficznym. :P
0
@wyrek twoja wypowiedź jest głupia, ale przewidziałem "argumenty" tego rodzaju wymieniając w tycu zarzutach postawy konfy i reszty środowisk prawicowych w polsce, a jeśli tylko włożysz delikatny wysiłek intelektualny to może przenieść praktycznie wszystkie z nich na pozostałe kraje Europy, Kanadę i USA. Dodatkowo w temacie poruszanych ostatnio określeń "faszysta" i "nazista" to pierwszy w wskazywaniu ich jako nadużywane łukasz warzecha porównał niedawno Ostatnie Pokolenie do czerwonych khmerów pol pota xd