- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1774 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1774 Culés
3
co sądzicie o gatunku literackim jakim jest fanfiction
1
@MesQueUnClub96 Sądzę, że to nie gatunek literacki. Pozdrawiam
3
@MesQueUnClub96 niby trochę dobry bo pozwala ćwiczyć przed poważnymi dziełami, ale z drugiej strony to jego wina, że powstał zmierzch i 50 twarzy greya
0
@MessiForeverTheBest zmierzch to fanfic?
0
@Cvzx tak zaczynał
0
@MessiForeverTheBest według GPT - Seria "Zmierzch" autorstwa Stephenie Meyer nie powstała jako fan fiction. Meyer napisała pierwszą książkę "Zmierzch" (ang. Twilight) na podstawie snu, który miała w 2003 roku.
0
@MesQueUnClub96 Bywa tak że jakaś historia po prostu człowieka wciągnie, ale po przeczytaniu czuje niedosyt, albo kontynuacji jeszcze nie ma. Wtedy fan-fiction to bardzo dobra sprawa, bo też potrafią być solidnie napisane, i niekanonicznie, ale rozbudowywać całe uniwersum. Dla pisarzy to myślę też świetna rzecz, bo jeżeli piszesz to masz całą masę gotowego materiału na którym bazujesz i gotowy świat, postacie, a to znacznie ułatwia sprawę w porównaniu do tworzenia tego od zera. Jako osoba która dużo czyta a jednocześnie lubi pisać, to często mam odczucie że czegoś w danej historii brakuje albo wpada mi jakiś pomysł na poprowadzenie akcji inaczej, i wtedy jest ochota pisać. Sam mam teraz pomysł na na prawdę duże FF pewnego znanego uniwersum, ciekawe czy coś z tego wyjdzie :)
0
@MesQueUnClub96 większość autorów ma na bani i osadza w nich samych siebie i próbują zdobyć serce swojego crusha.
1
@MessiForeverTheBest a z czego wiadomo? bo kojarze ze grey to fanfic zmierzchu xD
0
@PatrychoO każdy ma jakieś swoje marzenia. Ja również mam pewne rzeczy o których śnię, chociaż mam świadomość że ich nie osiągnę