La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

6

Dzisiaj mamy 23. rocznicę polskiej produkcji, ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego, czyli "Wiedzmina". W rolę Geralta wcielił się Michał Żebrowski.
Produkcja ta przez pewien czas była wyśmiewana za pewien efekt specjalny, chodzi mianowicie o tego smoka:
https://i.wpimg.pl/1920x1118/d.wpimg.pl/225983288-1165629433/smok.jpg

Co jednak ciekawe, po tym, co wypuścił Netflix, są osoby, które jednak po latach doceniają polski film, który dziś obchodzi urodziny, nazywając go najlepszą adaptacją książki Sapkowskiego.
Co warto zaznaczyć, film powstał jako dodatkowy efekt prac nad serialem, który na ekrany trafił rok później, jesienią 2002 roku.
@MesQueUnClub_87 @Zoker @norbi77 @Sulimo @kamyk_23 @Kinginiesta @Kidd

0

@Ojciec5tkidzieci Aha... ale mnie jako naczelnego fana uniwersum Sapkowskiego to już nie oznaczyłeś... :|

1

@Kgorecki2500 Na przyszłość nie powtórzę tego błędu. Wybacz.

2

@Kgorecki2500 Nie przejmuj się, mnie przy rozmowie o siatkówce też już dawno przestał oznaczać. Taka szpileczka w @Ojciec5tkidzieci ;)

"Co jednak ciekawe, po tym, co wypuścił Netflix, są osoby, które jednak po latach doceniają polski film, który dziś obchodzi urodziny, nazywając go najlepszą adaptacją książki Sapkowskiego."

To zdanie idealnie pasuje do mnie i nie ma w tym nic ciekawego, tylko taka jest prawda. TVP>Netlix

Skoro już się wypowiedziałem pod postem @Kgorecki2500, to tutaj dodam, że nie rozumiem dlaczego nikt z polskich czy europejskich reżyserów oraz producentów nie podjął się realizacji uniwersum świata Wiedźmina. Przecież gdyby Geralt był wytworem amerykańskiej popkultury, to moglibyśmy mieć uniwersum na wzór Gwiezdnych Wojen, bo jest wiele postaci i wątków, które śmiało można rozbudować.

Powinien za to zabrać się ktoś, kto czuje ducha słowiańskiej demonologii i nie mam tu na myśli osoby Słonia, choć wokalnie mógłby jakiś storytelling do tego zrobić :)

1

@Ojciec5tkidzieci haha, jakie feedbacki zebrales co do oznaczen ;)

0

@Ojciec5tkidzieci
Wiedźmin z Netflixa miał dobry tylko pierwszy sezon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?