La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1353 Culés

0

Zamienić Leao na Nico i wszystko się zgadza xD
twitter.com/DKostanjsak/status/1855863511148122478

1

@ViscaelBarca2007 tak jest po każdej porażce że zaczyna się gadanie o wzmocnieniu kadry xd. Nico nie jest potrzebny i tak a nawet jakbyśmy chcieli kogoś do ataku to są lepsze opcja np. Beana i Lookman

0

@BORO_12 wszystko jest kwestią dostępnych środków, możliwych opcji oraz ilości pozycji do wzmocnienia, ale wierzę, że podejmiemy rozsądne decyzje. Pomysły Flicka są klarowne i mam nadzieję, że jego zdanie będzie brane mocno pod uwagę przy określeniu priorytetów.

0

@ViscaelBarca2007 ja mam tylko nadzieję że w pierwszej kolejności wzmocnimy pozycje które wymagają tego najbardziej a nie pójdziemy po transfer pod publikę.
Jakoś sobie nie przypominam żeby zdanie trenera u nas miało znaczenie przy transferach ale zobaczymy, mam nadzieję że Flick postawi na swoim

0

@BORO_12 zazwyczaj było tak 50/50, a to chyba najgorszy model bez jednej spójnej wizji tylko mix różnych pomysłów. Xavi, Koeman czy nawet trenerzy za Bartomeu mieli „swoje” transfery, ale też dużo było zawodników, którzy zostali ściągnięci trochę z pominięciem zdania trenera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?