- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1101 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1101 Culés
2
Mógłby już sobie Lewy kadrę odpuścić. Nic dobrego z tego nie będzie...
0
@kanver_ Prawie by wbił bramkę dla Chrobrego na 1:2!
0
@FcPortoFan1999 @kanver_ Moze troche naciągana jest ta dolegliwosc, ale lepiej zeby przygotowywal sie na mecze Barcy. Tak szczerze to dobrze dla niego, ze sie nie pojawil. To, ze przegramy z Portugalią bylo pewne, a kozłem ofiarnym mogl byc wlasnie Lewy jak to zwykle jest. Za Probierza to pozytku z Lewego nie ma zadnego, Probierz nie potrafi wykorzystac nawet w najmniejszym stopniu jego potencjalu i lepiej tez nie bedzie. Oby pozegnano sie z Probierzem juz po meczu ze Szkocją i eliminacje do mistrzostw swiata rozpocząc z kims kto będzie mial jakikolwiek pomysl, a nie powolywal losowo byle zawodników
1
@Lanosss Lepiej dla wszystkich.Z nim czy bez niego, reprezentacja i tak będzie dziadostwem.
1
@Lanosss Lewy u niego ma gorsze liczby niż za Brzęczka, to nie jest kadra w której Robert będzie mógł grać na swoim poziomie
1
@FcPortoFan1999 niby tak, ale Probierz jest chamem i bufonem, doklada oliwy do ognia i jeszcze bardziej psuje atmosfere wokol kadry. Planu i pomyslu nie ma zadnego, inny trener moze i zmniejszy zamieszanie jakie aktualnie panuje
0
@Lanosss Ale tutaj nie ma znaczenia Probierzówka który jest "chamem i bufonem", tutaj kto by nie przyszedł i tak będzie słabo..
0
@kanver_ dokladnie, dlatego Probierz out, do stracenia ta kadra i tak nie ma juz nic
0
@Lanosss Ale kto miałby go ewentualnie zastąpić?
0
@FcPortoFan1999 no i tu jest troche problem boMaras pewnie juz Rakowa nie opusci, chociaz kto wie... a Maciej tez dopiero co wrocil do Urawy. Kto jeszcze? Nawałka?
0
@Lanosss Papszun za wrzesień 2023 i odrzucenie go przez Kuleszę, z całą pewnością nie zostawi Rakowa na rzecz reprezentacji.Nawałka, od pięciu lat jest poza piłką nożną :/
0
@FcPortoFan1999 Jaca Magiera
0
@Lanosss Też tak myślałem wczoraj i pewnie tak zostanie.Swoją drogą to Walia pojechała na wakacje do Turcji?
0
@FcPortoFan1999 raczej na wakacje, Turcy lepiej sobie radzą
0
@Lanosss To mówię, Walia gra jakby sobie na wypoczynek pojechali.