La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

24

Powiem tak że nie mogę z jednego po wczorajszym meczu xD Przegrywamy 5 -1 i zawodnicy z uśmiechem idą po zdjęcie do Ronaldo xD nie ważne czy to Messi czy Ronaldo po takiej przegranej iść zrobić sobie zdjęcie to wstyd na cały świat :/ za takie coś nie powinni już zagrać no ale u nas piłkarzy nie ma

5

@damian16161212 dlaczego wstyd? Nie można zrobić zdjęcia z jednym z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej, bo z nim przegrałeś? już niech sobie zrobią to zdjęcie i nie będą mieć wyrzutów sumienia, że przegapili taką okazję

1

@damian16161212 Dobry moment sobie chłopaki wybrali na takie śmieszki-heheszki-foteczki z Ronaldo.Prawie mi to przypominało sytuację z towarzyskiego na Hiszpanię 2010, gdzie nasi byli najszybsi w gonieniu...za koszulkami Hiszpanów po 0:6 już po meczu ;)

konto usunięte

8

@Pnog37 nie po oklepie 5:1, poza tym taka okazja była już w październiku, a sam Zieliński zagrał na Ronaldo dziesiątki meczów

2

@Pnog37 Ale to są zawodowcy kurde .Reprezentuje nasz kraj gdzie dostają w p**** i z uśmiechem idą zdjęcia robić zamiast być wkurzonym czy coś .

0

@MesQueUnClub96 dobra przekonałeś mnie

1

@Pnog37 A ja Cię popieram.
To jest LN - mecze sparingowe. Jedna z niewielu okazji, żeby sobie cyknąć fotkę z jednym z najlepszych w historii. A co do uśmiechu - pozując do zdjęcia uśmiechamy się :)

0

@Zoker no taka była moja pierwsza myśl, nie śledziłem tego jakoś bardzo, nie wiem kto podchodził po zdjęcia. Fakt jest taki, że akurat Zieliński miał w swojej karierze sporo okazji do tego, jeśli inni też byli to ogólnie spoko. nie mam nic przeciwko, że przegrali 5:1 a mimo to idą po zdjęcie z legendą piłki nożnej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?