- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1503 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1503 Culés
0
Piszą że nasza kadra taka słaba. A tu z jednego zgrupowania wypada kilku zawodników, z kolejnego kilku.
A poziom ciągle ten sam :)
0
@PatrykBarca Nasza kadra to jutro przede wszystkim zrobi test dla Probierzówki.Jeśli zawiodą i przegrają to oznacza że ta reprezentacja w żaden sposób się nie rozwija.
0
@FcPortoFan1999 jutrzejszy mecz nie jest żadnym wyznacznikiem rozwoju, albo takim samym wyznacznikiem jak remis z Francją. Tu nie ma żadnego rozwoju. Jedynie taki że w naszych meczach pada więcej bramek ilościowo
0
@budel17 Dla mnie jak najbardziej jest wyznacznikiem rozwoju albo jego braku.Potrafili wygrać w Glasgow 3:2, i teraz mieliby u siebie na Narodowym przegrać?
0
@FcPortoFan1999 Barcelona potrafiła wygrać w Paryżu i miałaby przegrać u siebie w rewanżu 4-1?
Ale argument wymyśliłeś
0
@mrboom O kurka-jakie porównanie.Kto w tym przypadku jest Barceloną a kto PSG? :)
0
@FcPortoFan1999 przeczytaj co napisałeś wyżej, to będziesz wiedział
0
@mrboom Tylko Ty bierzesz pod uwagę mecz tydzień po tygodniu.Tutaj masz różnicę ponad dwóch miesięcy.Kibice, mają prawo już powoli mówić słynne "sprawdzam" i domagać się rozwoju tej kadry.
0
@FcPortoFan1999 no to tym bardziej, skoro wygrałem na wyjeździe, to tydzień później u siebie mam przegrać?
Prędzej właśnie po 2 miesiącach przegram
0
@mrboom Ale to wiesz co oznaczałoby od jutra w nocy w Polskich mediach po takiej porażce? Dymisja selekcjonera na 100 procent.I mało chętnych do obrony jego posady..
0
@budel17 @FcPortoFan1999 Jak najbardziej ten mecz da dużo odpowiedzi.
Nie sam wynik. Ale skoro pisze się ze jesteśmy za słabi na Pprtugalie i rkaoe reprezentację. To właśnie z taką Szkocja powinniśmy umieć zagrać dobre spotkanie. Dominować u siebie. Umieć zrobić kilka akcji w ataku pozycyjnym.
0
@PatrykBarca Jeśli My polegniemy na Szkotów, to My nawet nie mamy co marzyć o rywalizowaniu z Portugalią czy lepszymi reprezentacjami..
1
@FcPortoFan1999 wiesz co, ja na nich brzydko mówiąc "lache kładę"
Tam nie ma drużyny, nie ma charakteru, nie ma nic. Przyjeżdżają koledzy na zgrupowanie, pograć w Fifę, posmieszkowac na kanale Łączy nas piłka, bujają się w najdroższych hotelach, mają zapewnione atrakcje, żeby się gwiazdeczki nie nudziły, a cała odpowiedzialność i tak spadnie na trenera. Oni tam mają jak paczki w maśle, po co im się wysilać? Może kilku młodym się chce, a reszta to bezjajeczne chłopaczki.
Druga sprawa to te media, nie wiem, może ja już jestem za stary i nie czuje tego, ale jak widzę, z jakim przejęciem jest rozkładana na czynniki nasza reprezentacja to mi się śmiać chce. Eksperci w garniturach 5h przed meczem analiza, przypuszczenia. Po meczu na tych kanałach sportowych czy meczykach wielogodzinne mądrości przeciętniaków jak Wichniarek, Wawrzyniak, wymadrzaja się jakby sami byli mistrzami świata. Jedna wielka farsa.
1
@mrboom Ja, na nich "lachy nie kładę" chociaż zdaję sobie sprawę że Oni te zgrupowanie coraz bardziej traktują jako fajny dodatek do piłki klubowej którą cenią sobie wyżej.