La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

0

Czuję, że będzie Polska - Anglia w barażach

0

@Pnog37 Chyba nie możemy na nich trafić :(

0

@FcPortoFan1999 dlaczego?

0

@Pnog37 Wyobrażasz sobie że Grecy ich wyprzedzą w tabeli? :)

0

@Pnog37 Ja się nie zdziwię, jak w ogóle w tych barażach nie wystąpią. Jakby się dostali to chciałbym Grecję lub Norwegię bo dawno z nimi nie graliśmy

1

@FcPortoFan1999 teraz, gdy Irlandia gra w 10 raczej nie, ale przez moment nawet ich wyprzedzali

@mordini123 pod tym względem fajnie byłoby trafić Norwegię albo Grecję. Ja nie chcę Walii bo strasznie często z nimi gramy, Albania to samo, możemy też teoretycznie dostać Gruzję, ale oni raczej spadną z drugiego miejsca

2

@Pnog37 Dokładnie przez 1 minute byli liderem grupy

0

@Pnog37 Na pół-gwizdka, ale Anglicy mam wrażenie że mieli w miarę pod kontrolą sytuację w tej dywizji.Lekceważą te rozgrywki, ale teraz im się upiecze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?