- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
0
Wielka drama o zdjęcie Nicoli czy Zielińskiego z Cristiano, a to Cristiano wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z Piątkowskim ;)
0
@bartas97 Byłbyś ok z tym że po porażce 1;5 na Bayern, Vinicius robi sobie wesołe zdjęcie z takim np. Kane'm?
0
@FcPortoFan1999 dziwne ze po Klasyku 0:4 jako hiszpański klub nie chcieli sobie fotek z Yamalem albo Olmo zrobić. :)
0
@PatrykBarca Powinni zrobić.Ciekawi mnie reakcja kibiców Realu, czy byliby z czegoś takiego zadowoleni.Mocno powątpiewam aby śmiechy-chichy Hazarda po przegranym dwumeczu Madryciątek na Chelsea trzy lata temu był tam akceptowane..
0
@FcPortoFan1999 Oni maja takie zryte berety że w sumie nic by mnie nie zdziwiło
0
@PatrykBarca Dlatego właśnie zrobiłem tutaj porównanie do Realu w tym przypadku.
0
@FcPortoFan1999
Widzę, że acobybyłogdybyzm się szerzy ostatnio.
Fajne porównanie, ale zupełnie bez sensu. Porównujesz Real i Bayern (obie ekipy z TOPu, od których zawsze oczekuje się zwycięstw) do Polski i Portugalii, gdzie raczej nie mieliśmy większych szans. Gdyby na boisku wymienili się koszulkami z uśmiechem na ustach to pewnie też byłoby źle, bo piłkarze po przegranym meczu mają klęczeć na grochu i biczować się. Zrobili sobie zdjęcie nie na boisku, tylko na PARKINGU, nie wrzucali tych zdjęć, nie afiszowali się etc.
Gdyby zrobili sobie zdjęcie z Bruno czy kimkolwiek innym, nie byłoby polemiki, ale jest takowa ze względu na to, że to CR7, którego się nie lubi tutaj w szczególności ;)
0
@bartas97 Tak porównuję po czymś takim.Dlaczego mam tego nie robić? Ty kibicujesz Realowi, więc musisz zrozumieć co dla kibica reprezentacji Polski oznaczają takie śmieszki-uśmieszki po takim laniu..