La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

1

Szkoda tej porażki Polek w BJK Cup, spokojnie było do wyciągnięcia zwycięstwo wczoraj, a te Słowaczki to też najpewniej do ogrania. Takie wygranie turnieju zespołowego mocno by pomogło Idze w dyskusjach za wiele lat o GOAT.

0

@barcelonaLM a co to za turniej? Ten goat to nie Serb? Bo tak mówili w telewizji

3

@Popitek12 przecież mówiłeś: wyłącz TV, włącz myślenie

0

@Popitek12 Turniej szachowy pod wodą!

0

@Popitek12 w ogóle jaki Serb i jaki goat? O co chodzi?

0

@barcelonaLM no mówili w telewizji że Djokovic najlepszy..

1

@barcelonaLM na razie Iga musi zrobic progres na innych szlemach niż ziemia

Szczególnie trawa

1

@Popitek12 TV to mainstream, kłamstwa

0

@barcelonaLM Ale w sumie kiedyś Polki mogą wygrać ten puchar ;)

0

@barcelonaLM Słowaczki to nie byłyby takie hop siup do ogrania Sramkova w mocarnej formie ;) Szkoda jedynie z tego względu że Iga raczej często grać w tych finałach nie będzie, a bez niej to sobie można :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?