La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1180 Culés

1



Dodatkowe okienko transferowe w Serie A.

4

@blakkudium Te klubowe mistrzostwa świata, to jest jakieś xD

0

@FcPortoFan1999 będziesz to oglądał bo gra tam Porto!

0

@barcelonaLM Przecież on Porto nawet nie ogląda :P

1

@adi7adi8 ogląda

2

@barcelonaLM Te zawody w USA więc raczej 1 mecz na dziesięć. @adi7adi8 Gdybym Porto nie oglądał, to bym nie miał na co narzekać w piłce klubowej.

0

@FcPortoFan1999 Tak z ciekawości i szczerze - serio oglądasz każdy ich mecz czy tylko tak mówisz?
Bo jak oglądasz Ekstraklasę to widać po tym jak tutaj o niej piszesz, a o Porto to ja za wiele nie widzę tym bardziej jeśli grają mecze ligowe.

0

@Stinger_ A po co mam chwalić się porażkami Porto? I to jeszcze wysokimi porażkami?

0

@FcPortoFan1999 Ja nie mówię o chwaleniu się porażkami, a czy oglądasz te mecze bo jednak kiedy gra Ekstraklasa czy reprezentacja to gołym okiem widać, że oglądasz po tym co piszesz, a jak gra Porto to w sumie odniosłem wrażenie (może mylne), że przychodzisz obok.

0

@Stinger_ Skoro Porto gra tak że nie przynosi mi radości a Ekstraklasa to robi, to dlaczego miałbym tego nie docenić i pomijać ligę którą bardziej lubię od Portugalskiej?

0

@FcPortoFan1999 Bardzo wymijająco uciekasz od odpowiedzi ale rozumiem.

0

@Stinger_ Dlaczego nie komentuję tutaj każdego meczu Porto pytasz? Odpowiem może krócej, dlatego że mecze z ogórkami nie są ciekawe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?