- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
4
Apoloniusz Tajner kiedyś zapytany o słabszą formę Małysza i jak ją poprawić odpowiedział:
"Ja nie wiem czemu on w ogóle zaczął tak dobrze skakać."
Mam wrażenie, że podobnie jest z Barceloną Flicka.
Każdy przed sezonem był negatywnie nastawiony, kadra nas nie powalała, dużo kontuzji itd.
a zaczęliśmy grać najlepszą piłkę w Europie jakimś cudem.
0
@D10SLEO nie to żaden cud Flick przygotował fizycznie 11 i teraz doszło 4 kontuzjowanych ludzi którzy niekoniecznie są w formie.Do tego straciliśmy yamaha a nie ma nikogo na zmianę i takiej charakterystyce i niekoniecznie Martin to facet na Barce.Też Balde robi wiatr po tamtej stronie.Tego tam zabrakło.Poza tym defensywa może mieć zwyczajnie dość tyle grania.....Nie na tu żadnej większej tajemnicy.
0
@Borneo ale przed sezonem nikt by tego nie powiedział, że wystarczy fizycznie ich przygowtowac i będziemy grać tak wybitnie, że będziemy lać Bayern i Real, którzy na papierze mają dużo lepszą kadrę.
Casado wszedł na poziom gry, której nie zakładał nikt.
Martinez najlepszy obronca w Europie.
Lewy wrócił do starej formy.
Raphinha gra na poziomie Złotej piłki a był wypychany z klubu.
Tu dużo się wydarzyło rzeczy których nikt by sobie nie wyobraził.
0
@D10SLEO tzn wiesz te młode chłopaki już pkrzeply w tej lidze byli na mistrzostwach Europy.Flick im kazał bardziej łamać linie i orzemianę przeszedł Raphinia a lewy okrzepł w lidze.ten olmo jest dobry ale szkoda kontuzji na cały mecz nie jest gotowy
0
@Borneo ale powiedzmy sobie szczerze, nikt nie zakładał, że to będzie tak dobrze wyglądać.
0
@D10SLEO tu się zgadzam.Choc zdażyło się w przeszłości że drużyna z wychowanków zrobili coś wielkiego i ta drużyna jak tamta też ma kota w postaci Yamala.