La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

7

Do gry wchodzi nowy kandydat!


@Comentateiro @macio_944 @Jakchcesz @misterio

1

@Kgorecki2500 Wieczór sztabu wyborczego z basenu?

1

@misterio I to z kiślem!

1

@Kgorecki2500 a co powiesz na Andrzeja Dudę 2.0?

0

@Bykunn O Nawrockim? No nie miałem okazji widzieć wystąpienia ale mogę powiedzieć jeżeli swoje pierwsze, prezydenckie wystąpienie zaczyna się czytając z kartki to nie rokuje to dobrze.

0

@Kgorecki2500 i nie ma prezydenckich kompetencji sam mówi że nadaje się na prezydenta bo kocha Polskę.Czyli każdy bolek z pod butki z piwem co kocha Polskę to się nadaje hehe ,ma muzealne kompetencje no i jest strasznie toporny.Ma to być facet który łączy ale chcę bronić brak praworządności. Czyli jest zagrożeniem dla funduszy europejskich.Czyli nie jest przedstawicielem wszystkich Polaków .....którzy chcą aby ten bursel prawny się skończył....I kasa z ue była....

0

@Borneo Akurat fundusze europejskie mnie mało obchodzą

0

@Kgorecki2500 akwarium większość Polaków i firm obchodzi.Za te fundusze budujesz drugie tyle dróg jest co robić.Finansujesz energetykale ktora obniża co2 i orzez to staje się tańsza hak i sama w sobie.zco prowadzi do konkurencyjności z innymi krajami bo u nas energetyka bywa 40% tańsza i firmy się wyprowadzają.Ważna dla zwykłych ludzi którzy płacą ogromne rachunki....Kasa daje pracę zwiększa wpływy z podatków bo są inwestycje itp....jesteś w dużej mniejszości konfederacyjnej.Nie jest człowiekiem wszystkich Polaków .Jest człowiekiem zlidziestwa pisu plus....I gwarancji bezjarnosci.Bo do tego się to sprowadza.żaden patriota tylko manipulant.

0

@Borneo Naucz ty się polskiego bo oczy bolą od czytania

0

@Kgorecki2500 czyli nie masz kontrargumentów a nie piszemy od dziś. hehe

0

@Borneo Tu już w ogóle nie wiem o co chodzi.

A UE to w tej chwili same regulacje i zakazy. Drogi prąd jest dlaczego? Bo UE sobie ECTSy wprowadziła

0

@Kgorecki2500 no nie ,pis z emisji wydawało tylko 1% na oze. Id 2015rŚwietnie wuedział ze są progi i cena idzie do góry.Układ jest taki że dostajesz kasę zmieniasz mix węglowy mniej emitujesz płacisz mniej podatków.Pis tego nie zrobił.Ba sabotował turbiny regułą H czy nie zmodernizował sieci i spieprzył prawnie firovoltaike aby ją zachamować bo system odłączał farmy.Wuęc zmienił sposób rozliczenia aby zniechęcić na gorszy system.Obecnie różnie idiotę obwinia ko o drogą energię a zwyczajnie nie zmienili miksu .A kasę wzięli.Efekt Polacy i firmy płacą za drogą energię.A wiadomo że turbiny wiatrowe generują najnitańszy prąd.
Sytuacja jest taka że do 2027- 2030r powstaną turbiny wiatrowe na morzu.Obecnie powstaje port instalacyjny aby zwozić te turbiny wiatrowe i instalować je na morzu.
Dodatkowo ma powstać magazyn energii największy w Europie oraz trzeba zrobić sieci orzesylowe z Pomorza na śląsk gdyż tam jest przemysł.Do 2030r.będzue ciężko i do prądu trzeba będzie zadłużać się na to .zw orzyszlym roku cena energii będzie zamrożona.Co do tego kto blokował rozwój turbin odpowiadał za to poseł pusu Suski i posłanka Zalewska wpierw proponując 1 km odległość od domu potem jak miało być 500m przegłosowali 700metr.
Co do węgla to nie jest przyszłość.
Niezależnie od podatków jest on coraz głębiej i wzrastają koszty wydobycia i naraża to na śmierć ludzi.W zeszłym tyg.ewakuowano z powodu pożaru 30 ludzi.Kosxty są dodatkowe w służbie zdrowia i zasyfianiu infrastruktury.
Po koleżeńsku dodam że nie ma co liczyć że przyjdzie jakaś partią i obniży podatki.
Bo Rosją zmusiła nas do ogromnych wydatków na broń.Trzeba wydać 400 mld na energetykę i trzeba zbudować 1400km dróg. Cpk i inne inwestycje. Mamy regułę wydatkowa którą ma zniknąć do 2030r i ue zgodziła się na zadłużanie na broń w obecnej sytuacji.A pis narobił długów w funduszu covidiwym na 230 mld plus służba zdrowia 20 mld.Jeszcze są elektrownie atomowe lodzie podwodne 20 mld.
Szanse że orzyjdzie jakaś partią zdejmie podatki to mrzonki.zjeśli przyjdzie pis zadłużą dalej państwo będą kraść i wyjście z tej pętli będzie trwało dłużej .Nawrocki dokładnie to potwierdził mówiąc że nie będzie przywrócenia praworządności czyli kłopoty z kasą i z zewnątrz i w wewnątrz....
Tak to wygląda i kto by nie był do 2030r będzie ciężko przyczyną zadłużenie państwa przez pis i brak reformy w energetyce.zgdyby to zrobili.Zistaly by drogi i wojsko.Choć gdyby nie było Antoniego to w 2022r odebralibyśmy 1 łódź podwodną i inne rzeczy....koszty były by mniejsze bo ceny po wojnie z Rosją poszły do góry

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?