- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1114 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1114 Culés
1
Jakich fajnych niezależnych kandydatów na prezydenta mamy xd szkoda tylko że rzeczywistość jest inna..
0
@FcPortoFan1999 a co Ty tak drugą zmianę wziąłeś jak liga mistrzów gra?
0
@Lanosss W tym sezonie lubię mieć drugą zmianę kiedy gra liga fraudów, a nie lubię kiedy leci Puchar Polski.W tym miesiącu się dobrze złożyło że reprezentacja Probierzówki troszkę pomieszała kalendarz ;)
0
@FcPortoFan1999 Probierz to tylko namieszał w tej kadrze, rok pracuje i sam nic nie wie. On mówi o przebudowie, tylko że kadra to nie klub. Tu się powołuje zawodników, którzy są aktualnie w najlepszej formie i taktykę układa się pod zawodników, a nie jak w klubach, że kupuje się pod taktykę
0
@Lanosss Ale On opanował sztukę gdybologii do perfekcji, bo jednak gdybyśmy nie stracili 5 i 2 bramek, to byśmy wygrali z Portugalami i Szkotami!
0
@FcPortoFan1999 na wiosne i tak za sterami bedziemy miec juz Maciusia Skorże albo Janka Urbana, tak to widze
0
@Lanosss Wątpię, chyba że w marcu Probierzówka przegra wszystkie mecze.
0
@FcPortoFan1999 bo przegra
0
@Lanosss Nawet jeśli tym rywalem będzie San Marino czy Gibraltar?
0
@FcPortoFan1999 Gibraltar jest do pokonania, ale San Marino remis wyciagnie :D
0
@Lanosss Jeśli San Marino wyciągnie sprawiedliwy remis to wtedy Probierzówka, najpewniej sam z siebie poda się do dymisji.