La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

konto usunięte

6

125 lat tego klubu i to my jesteśmy tymi ludźmi co mieli zaszczyt oglądać Messiego w koszulce klubu. To były złote lata. Szkoda że nie wziąłem się za kibicowanie jeszcze za Rijkaarda tylko dopiero po Pep Teamie.

2

@Nightraider No Rijkaard to tak naprawdę odrodzenie Barcy, też byłoby mi szkoda taką erę opuścić.

konto usunięte

0

@LeoMessiiBarcaPepa to stworzenie Barcelony. Nie odmawiam Cruyffowi zasług, ale Dream Team był krótkim epizodem w odniesieniu do tego co działo się w latach 2003-2019. To była większa ciągłość, gdy po Dream Teamie mieliśmy troche mieszany okres. Oglądaliśmy wielu świetnych piłkarzy w różnych wydaniach. 4 Ligi Mistrzów, 2 Mistrzostwa Hiszpanii z Rijkaardem, 3 z Guardiolą, 1 z Villanovą, 2 z Enrique, 2 z Valverde, Puchary Króla. A to wszystko gdy mieliśmy takich piłkarzy jak Messi, Xavi, Iniesta, Busquets, Pique, Alves, Alba, Ronaldinho, Eto'o i innych niezliczonych wielkich graczy.

0

@Nightraider Nieprawda.
Barca Holendra była wielka.
11 trofeów, w tym 4 mistrzostwa Hiszpanii, 2 finały pucharu Europy w tym jeden wygrany.
Świetny skład z wieloma legendami i grana najładniejsza piłka na świecie.

konto usunięte

0

@LeoMessiiBarcaPepa to był krótki epizod. Guardiola w 3 lata zapakował sekstet, pięć pucharów w 2011 roku, parę pucharków dorzucił i upokorzył Real bardziej niż jakikolwiek trener będzie w stanie. Do tego scheda była tak wielka, że trzon drużyny był kluczem przez pracę następców.

0

@Nightraider Taki krótki, że zdobył 4 mistrzostwa z rzędu, a Pep ,, tylko,, 3.
Era Guardioli jest najlepszą w historii klubu, ale to nie powód, żeby umniejszać innym wielkim okresom.

konto usunięte

0

@LeoMessiiBarcaPepa okres Guardioli był tylko etapem wielkiej Barcelony. Lata 2003-2019 to piękna krzywa Gaussa jeśli chodzi o poziom sportowy. Mało który klub utrzymywał pewien poziom przez ponad 15 lat. Okres post Cruyff to było toczenie się aż do słynnych białych chusteczek na Camp Nou i przyspieszonych wyborów. To był epizod, ważny. Ale Barcelona markę zbudowała dopiero we wspomnianym okresie. Pełno było klubów z piękną historią z lat 70, 80 i 90. Jednak ostatecznie po latach świetności nic już nie nastawało. W Barcelonie było więcej szczęścia.

0

@Nightraider Mamy różne zdania w tym temacie i tyle :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?