La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

0

20:16, a więc pora się łudzić że tym razem mecz Rakowa będzie ciekawy i oczy nie będą po nim bolały!

0

@FcPortoFan1999 zerknę chyba tylko na pierwszą połówkę, a później wrzuce chyba Atletico albo PSG, ale korci mnie też finał Copa Libertadores, wszystko o 21. Ależ mi ta Barca humor popsuła, no ludzie kochani!

0

@Lanosss Chyba lepiej obejrzeć CL niż męczyć oczy przy Atletico czy oglądać PSG które nie ma rywala w lidze.

0

@FcPortoFan1999 chyba właśnie tak, a tam w składzie Atletico Mineiro gra Hulk, tak ten z Porto, Paulinho z Leverkusen. W Botafogo natomiast Thiago Almada, Luiz Henrique z Betisu, Alex Telles...

0

@Lanosss Jednak to jest finał, a tam masz tylko i wyłącznie siermiężne ligowe granie wyrobników..

0

@FcPortoFan1999 jutro meczycha już od 12 odpalamy. Kiedy ten Górnik z niesfornym Poldim wroci do czolowki? Chyba jednak to nie Janek będzie trenerem, który przywróci ten klub do europy

0

@Lanosss Dopóki nie ustabilizują na dobre sytuacji finansowej to ciężko im będzie znów grać regularnie w Europie.Jednak wycieczki na taki Kazachstan oszczędnie autobusem-to nic przyjemnego..

0

@FcPortoFan1999 z drugiej strony bez powrotu do Europy kasy nie będzie...

0

@Lanosss W tym sezonie to już raczej bez szans bo Puchar przepadł a ligowa czołówka próżnować nie będzie i będzie się wymykać!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?