La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

17

Atletico to i tak jest fenomen, co roku wszyscy mówią, że uja grają, tracą punkty, Simeone out, drużyna do zaorania. A na końcu i tak top 3 ligi i w LM umieją namieszać, a i punkty Realowi zabiorą

1

@Luciano99 Ale tak zawsze jest w październiku..zawsze jak myślę o tej drużynie to żal mi ich przegranego finału 2016..

1

@Luciano99 Tyle że oni wydają kupę kasy na piłkarzy, głównie ofensywnych. Zawsze mają w składzie 4 napastnikow. A od gry oczy bola. I zero progresu.....
A top3 ligi to nie ma z kim przegrać.

0

@Luciano99 To świadczy o przepaści finansowej która jest między Atletico a czwartą siłą pod tym względem ligi. Czy Betis, Sevilla czy Villareal mogą sobie pozwolić na takie transfery jak drużyna z Madrytu?

0

@PatrykBarca @Criss18Barca Wydają bo oszczędzali, Barca jakby nie wydawała to też by mogła wydawać, proste jak budowa cepa.

0

@Lionel_Messi10 Ale kogo to obchodzi? Wydają i już. Bez znaczenia skąd. Chodzi o sam fakt że Simeone w swojej erze to miał 20 różnych napastników :) A gra jak była beznadziejna tak jest. A kupują raczy ofensywnych którzy tam się często nie odnajdują.

0

@PatrykBarca Nie jest beznadziejna, od trzech spotkań fajnie grają i mam nadzieję że już tak pozostanie, bo jak widać atmosferę maja fajną w zespole do tego zgrali się Chłopaki, to juz może być tylko lepiej dla nich. ;-)

0

@Lionel_Messi10 Jest beznadziejna. Ostatnio ledwo wygrali z Leganes.
Wcześniej dramat z Betisem. No teraz ograli największe ogórki.

Ale tam jest ciągle ten sam marazm.

0

@PatrykBarca Nie jest marazm, trzy spotkania fajnie zagrali, rozklepali ladnie, powolutku wracają i gra fajnie wygląda, widać że już lepsze zgranie jest, jestem ciekawy co ugraja w tym sezonie.

0

@Lionel_Messi10 Ja już Ci mogę powiedzieć co ugrają - NIC.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?