La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

3



Trochę obawiam się o "większego" wiedźmina - niech twórcy w końcu zakoncza ten wyścig szczurów pt. "kto zrobi największą mape" bo finalnie produkt na tym traci
99% otwartych światów byłoby znacznie lepszymi grami, gdyby świat byłby mniejsze o X procent.

3

@marcin62 zależy co mają na myśli pod pojęciem "większa", czy bardziej rozbudowana, więcej zwartości, czy większy świat po prostu. Całe szczęście raczej można podejrzewać to pierwsze. Bo w takim cyberpunku mapa jest naprawdę niewielka, więc oni nie mają hopla na punkcie wielkości map jak Ubisoft.

1

@Jakchcesz Pytanie jeszcze jaka zawartość, bo jak mają zawalić cała mapę pytajnikami to tak średnio bym powiedział

aczkolwiek jeżeli ktoś ma pchnąć strukturę i zawartość otwartych światów do przodu w stosunku do obecnych gier to myśle, że właśnie Redzi mogą to zrobić

1

@marcin62, ufam redom. Can't wait.

0

@marcin62 Ta przy CP też miało być nie wiadomo co a premiera była taka że teraz nawet zagraniczni twórcy jak podają przykład słabej premiery to podają CP.

Pompowanie balonika zawsze jest fajne do czasu aż nie pi..... oby tu się tak nie skończyło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?